Başkan Tahmazoğlu Öğretmenleri Unutmadı

24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Adil Teymur İmam-Hatip Ortaokulu’nu ziyaret eden Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, tüm öğretmenlerin öğretmenler gününü kutlayarak, günün anısına buket.

2012-11-23 12:51
23 Kasım 2012 Cuma, 12:51

24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Adil Teymur İmam-Hatip Ortaokulu’nu ziyaret eden Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, tüm öğretmenlerin öğretmenler gününü kutlayarak, günün anısına buket takdim etti.

Şahinbey Belediyesi tarafından Akkent Mahallesinde yapılan ve eğitim öğretime açılan Adil Teymur İmamhatip Ortaokulunu ziyaretinde öğretmenlerin sorularını da cevaplayan Başkan Tahmazoğlu, “Tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım öğretmenler gününü kutluyorum. Bizi yetiştiren, eğiten ve öğreten geleceğimiz olan çocuklarımızın gelişiminde ve eğitiminde büyük rol oynayan öğretmenlerimizin değeri Hz. Ali (radıyallahü anh) hazretlerinin, ‘Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum’ sözünden anlaşılmaktadır. Bizlerde öğretmenlerimizi yılda bir kez değil her zaman hatırlıyoruz” dedi.

Başkan Tahmazoğlu daha sonra sınıfları gezerek öğrencilerle sohbet etti. Başkan Tahmazoğlu ayrıca, Öğretmenler Günü münasebetiyle ilçe genelindeki 186 okula belediye olarak çiçek gönderdiklerini söyledi.


İHA

Haber Yorumunuz Nedir?okuduğunuz haber ile ilgili yorumlarınızı lütfen yazınız