Milli Park Personeline Ebys Eğitimi

Orman ve Su İşleri Bakanlığı tarafından bütün bakanlık taşra birimlerinde uygulanması beklenen elektronik belge yönetim sistemi için eğitim çalışmaları Gelibolu Yarımadası Tarihi Milli Park.

2012-09-28 10:56
28 Eylül 2012 Cuma, 10:56

Orman ve Su İşleri Bakanlığı tarafından bütün bakanlık taşra birimlerinde uygulanması beklenen elektronik belge yönetim sistemi için eğitim çalışmaları Gelibolu Yarımadası Tarihi Milli Park Müdürlüğü'nde başladı.

Gelibolu Yarımadası Tarihi Milli Park Müdürü Ozan Hacıalioğlu, EBYS sistemine geçiş çalışmaları kapsamında kurum personeline eğitim verilmeye başlandığını belirterek, “Elektronik bilgi yönetim sistemini kullanmaya başlandığı anda tüm kurum içi yazışmalar elektronik ortamda yapılmaya başlanacak. Sistem sayesinde kâğıt sarfiyatını azaltıp işlemlerin hızlanmasını ve posta masraflarından tasarruf edilmesini hedefliyoruz” dedi.

Hacıalioğlu, eğitim çalışmalarını yürüten Elektrik ve Elektronik Mühendisi Mehmet Fahri Us ile kurum bünyesinde bulunan ve sistemi kullanacak olan 32 personele başarılar diledi.


İHA

Haber Yorumunuz Nedir?okuduğunuz haber ile ilgili yorumlarınızı lütfen yazınız