Tanık'a Teşekkür Ziyaretleri Sürüyor

Çankaya Belediye Başkanı ve İç Anadolu Belediyeler Birliği Başkanı Bülent Tanık, Türkiye’nin dört bir köşesinden gelen konuklarını ağırlamaya devam ediyor.

2014-03-12 11:50
12 Mart 2014 Çarşamba, 11:50

Çankaya Belediye Başkanı ve İç Anadolu Belediyeler Birliği Başkanı Bülent Tanık, Türkiye'nin dört bir köşesinden gelen konuklarını ağırlamaya devam ediyor.

Niğde'nin Kitreli Belediye Başkanı Şefik Aydoğan ve Azatlı Belediye Başkanı Durmuş Songur, Çankaya Belediye Başkanı Bülent Tanık'ı makamında ziyaret ederek, katkılarından ötürü teşekkür etti. Bülent Tanık'ın İç Anadolu Belediyeler Birliği Başkanlığı döneminde belediyelerine yönelik hizmetlerin ve desteklerin önemini dile getiren Kitreli Belediye Başkanı Aydoğan, "Bizim gibi küçük belediyelerin elinden tutan, sizin gibi belediye başkanlarımızı halkımız asla unutmayacak" dedi.

Azatlı Belediye Başkanı Durmuş Songur da Başkan Tanık'a teşekkür etti. İç Anadolu Belediyeler Birliği Başkanlığı döneminde Birlik üye sayısını 119'a yükselten Tanık, dayanışmanın önemini vurgulayarak, "Biz güzel şeyler yaptıysak, bunu hep birlikte yaptık" diye konuştu.


İHA

Haber Yorumunuz Nedir?okuduğunuz haber ile ilgili yorumlarınızı lütfen yazınız