Küçük Hanımefendi 34. Bölüm Özeti ve Fragmanı

Küçük Hanımefendi, yeni bölümünde bir trafik kazası şokuyla ekrana gelecek. Neriman’ın hayatını kaybedeceği 34. Bölüm 13 Ocak Cuma akşamı TRT 1 ekranlarında. İşte bu hafta Küçük Hanımefendi dizisinde yaşanacakların özeti:

12 Ocak 2012 Perşembe, 00:12


Dizinin geçen haftaki bölümünde Neriman, uzun süredir gizlediği çocuğunun varlığını artık daha fazla saklayamamıştı. Ömer, bir çocuğu olduğunu çok talihsiz bir şekilde öğrenmiş ve gözyaşları içerisinde Neriman'a bunun hesabını sormuştu. Fehime ise Ömer'i şirkette daha fazla tutabilmenin peşindeydi ve bunu yaparken de aslında bir başkasını kızdırmanın ve kıskandırmanın derdindeydi. Ömer, oğlunun anaokuluna gitmiş ve oğlunun kendisine amca demesinden dolayı kahrolmuştu. Suat, Fehime'yi yakalayarak bağlamış ve ona her şeyi itiraf ettirmek için iğne yapmaya kalkışmıştı. Ömer ve Neriman'ın küçük oğulları Kerem ise gittikçe hırçınlaşmaktaydı.

Bu hafta ekrana gelecek olan dizinin yeni bölümünde Ömer, oğlu Kerim'le bir araya gelecektir. Ancak bu buluşmadan Barış hiç de memnun değildir. Barış, Ömer'e oğlunu ve kendi hayatlarını alt üst edecek bu girişimi karşısında son sözlerini söyleyecek, tüm uyarılarını yapacaktır. Rıza ise Fehime'nin şirketteki kuyusunu kazmaya devam etmektedir. Kazım'a götürdüğü CD'de Fehime'yi zor durumda bırakacak görüntüler vardır. Fehime'nin bir katil olduğunu belgeleyen CD görüntüleri sonrasında işler nasıl değişecektir? Ömer, Neriman ve oğlu Kerim'le aynı yatakta huzur dolu saatler yaşarken olaylar hiç de tahmin etmediği bir yönde gelişecektir. Neriman, geçireceği Trafik kazası sonrasında hayatını kaybedecektir.

Küçük Hanımefendi 34. Bölümü ile 13 Ocak Cuma akşamı TRT 1'de!