Leyla ile Mecnun 42. Bölüm Özeti ve Fragmanı

TRT 1’in keyifle takip edilen dizisi Leyla ile Mecnun her hafta olduğu gibi bu hafta da komedi dolu yeni bölümüyle ekrana geliyor. Leyla ile Mecnun, yeni maceralarına 23 Ocak Pazartesi akşamı TRT 1’de 42. Bölümü ile devam ediyor.

22 Ocak 2012 Pazar, 19:56


 

Dizinin önceki bölümlerinde Mecnun, Leyla'dan hoşlandığını ona açıklamıştı. Leyla ile Mecnun aynı hastanede aynı gün dünyaya gelmiş ve kader onları yatak olmadığı için henüz bebekken aynı yatakta yatmak zorunda bırakmıştı. Aileleri tarafından beşik kertmesi yapılan bu iki bebeğin yolları hep farklı bahanelerle kesişmişti. İstanbul'da üniversite okuyan Leyla, açık öğretimde okuyan Mecnun'a hiçbir zaman yüz vermemektedir. Mecnun ve ailesi Leyla'yı istemeye gitseler bile iki aile tartışırlar ve kızı istemeden evden ayrılırlar. Oysa Mecnun bir kere Leyla'ya vurulmuştur ama belli edemez.

Leyla ile Mecnun'un esprili hikâyeleri her hafta farklı maceralarla ekrana gelme devam ediyor. Bu hafta Mecnun büyük bir iş soyunuyor ve kıyafetinden dış görünümüne kadar bambaşka bir şekle bürünüyor. Onun bu çabası Leyla'yı etkilemeye yetecek mi, bunu yeni bölümde göreceğiz.

Leyla ile Mecnun 42. Bölümü ile 23 Ocak Pazartesi akşamı TRT 1 ekranlarında!


Stargundem.com