Behzat Ç 50. Bölüm Özeti ve Fragmanı İzle

Star TV’nin en iddialı yapımlarından biri olan Behzat Ç. her bölümde nefesleri kesmeye devam ediyor. Behzat Ç. 5 Şubat Pazar akşamı heyecanla beklenen 50. Bölümü ile Star TV ekranlarına geliyor.

Kayıt Tarihi: 01 Şubat 2012 Çarşamba, 18:54 || Son güncelleme: 04 Şubat 2012 Cumartesi, 00:46

 

Behzat Ç.'nin geçen hafta ekrana gelen bölümünde Suna hakkında Rıza'yı yaralamaktan soruşturma açılmıştı. Savcı, Suna ifadesinde ne söylerse söylesin onun eski vukuatlarından dolayı soruşturmayı derinleştirmeye karar vermişti. Aziz, Kesik parmak cinayetleriyle ilgili delillerin işaret ettiği Sabiha'yı kişisel olarak korumaya almıştı. Bunun yanında da Sabiha'nın kesik parmak cinayetleriyle bağlantısını çözmeye çalışmıştı. Behzat Ç. ve ekibi banka kredisi borcu ile boğuşan ve evinde ölü bulunan Seyfi adlı birinin akıbetiyle ilgili bir araştırma içerisine girmişlerdi.

Behzat Ç.'nin bu hafta ekrana gelecek olan yeni bölümünde Behzat Ç.'nin Şevket Komiser ile kardeş olduğu iddiası karikatüristi hayrete düşürüyor. Ekip bu kez karikatür dergisinde işlenen cinayetin ve BOD yazılı mesajın sırrı peşinde koşuyor. Aziz ise herkesin kendisi yüzünden öldüğünü dile getirecektir. Karikatüristin ölümünü mizahçıların eylemleri takip eder.

Behzat Ç. 50. Bölümü ile 5 Şubat Pazar akşamı Star TV'de!


Stargundem.com

Haber Yorumunuz Nedir?okuduğunuz haber ile ilgili yorumlarınızı lütfen yazınız

632760
Üye olmayan okurlarımızın yorumları "Misafir" kullanıcı adıyla yayınlanmaktadır.

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!