Son 17. Bölüm Fragmanı ve Özeti

ATV ekranlarının fenomen dizisi Son, seyircilerde oluşturduğu etkiyle Ezel’i aratmıyor. 30 Nisan Pazartesi akşamı 17. Bölümü ile heyecan fırtınasına devam edecek olan Son, saat 20.00’de ATV ekranlarına geliyor.

26 Nisan 2012 Perşembe, 01:34

 

Son'un bir önceki bölümünde takvimler 2013 yılını göstermişti. Emekli olan Ali Komiser'in hayatı ekranlara yansımış, eşi Feride ile kendi halinde hayatı gösterilmişti. Aylin, Selim'i unutabilmek adına yeni bir ilişkiye yelken açmaya karar vermişti. Majid, sınırdan kaçmaya çalışmış ancak yakalanmıştı. Yaralanan Majid, her geçen gün daha da kötüye gidiyordu. Leyla ile Majid, aynı hapishanede ancak birbirlerinden habersizdiler. Leyla, hapishaneden kaçmanın yollarını aramıştı.

30 Nisan Pazartesi akşamı ATV ekranlarında yayımlanacak olan Son 17. Bölüm Fragmanı ve Özeti çok yakında.

SON, nefesleri kesecek 17. Bölümü ile 30 Nisan Pazartesi akşamı ATV'de!

Dizinin Künyesi:

Dizinin adı: SON

Yayımlandığı Kanal: ATV

Yayımlanan Son Bölüm: 17 (1. Sezon)

Yayın Yılı: 2012

Yönetmeni: Uluç Bayraktar

Senarist: Berkun OYA

Oyuncu Kadrosu: Yiğit Özşener, Nehir Erdoğan, Erkan Can, Berrak Tüzünataç, Engin Altan Düzyatan

Türü: Aksiyon

Dizinin Hikâyesi: Aslında hiçbir şey göründüğü gibi değildir. Mutlu bir evlilik… Birbirine aşık bir karı-koca… Çocuklarının üzerine titreyen anne-baba… Şüphesiz, yalansız, güven dolu bir ilişki… Bir gün tüm hayatınızın aslında koca bir yalandan ibaret olduğu gerçeği yüzünüze bir Tokat gibi çarpabilir… Üç tip kadın vardır: Eviyle evli olan, çocuğuyla evli olan, kocasıyla evli olan... Aylin ilk günden beri kocasıyla evli olan kadınlardan olmuştu. Evlilikleri boyunca bir gün bile şüphe duymamıştı Selim'den… Bir gün bile yalan söyleyebileceğini düşünmemişti, aldatılacağını aklına getirmemişti. Ta ki o güne kadar… Bir uçak kazası haberi ile hayatı alt üst olana kadar… Onların "Son"u nasıl olacak? (Kaynak: atv.com.tr)

Yapım Şirketi: Ay Yapım

Resmî Sitesi: www.son.tv.tr


Stargundem.com