Yer Gök Aşk 81. Bölüm HD Fragmanı ve Özeti

Fox TV’nin Pazartesi akşamlarına damgasını vuran dizisi Yer Gök Aşk, ekrandaki heyecan fırtınasına kesintisiz devam ediyor. Yer Gök Aşk, 21 Mayıs Pazartesi akşamı Fox TV ekranlarına 81. Bölümü ile geliyor.

21 Mayıs 2012 Pazartesi, 00:05

 

Geçen hafta Pazartesi FOX TV ekranlarına gelen Yer Gök Aşk'ta Havva ile Küçük Yılmaz'ın evlendiklerini öğrenen Yusuf, büyük bir yıkıma uğramıştı. Havva, oynadığı oyuna sonuna kadar devam etmiş ancak Cüneyt'in intihar ettiği haberini alınca büyük bir vicdan azabı ve acıyla neye uğradığını şaşırmıştı. Küçük Yılmaz, Havva'ya bu zor anlarında destek olmuştu. Münevver'in kendisini terk etmesi üzerine Celal, ailesi ve aşkı arasında çok önemli bir karar almıştı. Yoğun bir üzüntü ve stres yaşayan Yusuf, araç kullanırken mide kanaması geçirmişti. Bade, Yusuf'un Havva'yı yeniden istiyor olmasına rağmen onu bırakmama konusunda kesin adımlar atmıştı. Bade'nin karnındaki bebeğin babası olduğunu düşünen Mehmet'in gözü Bade ve doğacak bebeğinden başka bir şey görmemişti. Küçük Yılmaz, kendisini Havva'dan boşanması yönünde tehdit eden Yusuf'un bu tavrına boyun eğmemişti. Yusuf, Havva'yı elde edemeyeceğini anlamış ve onu gönlünde bitirmeye karar vermişti. Bunun için de Bade ile yeniden bir ilişki yaşamaya karar vermişti. Fakat ortaya çıkan bazı gerçekler Yusuf'u yine derinden sarsmıştı.

21 Mayıs Pazartesi akşamı FOX TV ekranlarına gelecek olan Yer Gök Aşk 81. Bölümde Küçük Yılmaz ve Havva, Konak'a gidecekler ve ev halkına büyük bir şok yaşatacaklardır. İkisini de kovmaya kalkışacak olan Hamiyet, öğreneceği gerçekler karşısında büyük bir yıkıma uğrayacaktır. Celal de açıklayacağı gerçeklerle Münevver'i büyük bir üzüntüye boğacaktır. Ne Münevver ne de Konakta yaşayanlar için artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Havva ve Küçük Yılmaz, Yusuf'un evi terk etmesine de yol açacaktır. Buna en çok Bade sevinecektir. Yusuf'un Konaktan ayrılma kararı intikam hırsızıyla yanıp tutuşan Havva'nın canını sıkacaktır.

Yer Gök Aşk, heyecan dolu 81. Bölümü ile 21 Mayıs Pazartesi akşamı Fox TV'de!

Dizinin Künyesi:

Dizinin adı: Yer Gök Aşk

Yayımlandığı Kanal: Fox TV

Yayımlanan Son Bölüm: 81 (2. Sezon)

Yayın Yılı: 2010 – 2012

Yönetmeni: Aysın Akyüz

Senaristler: Sema Ergenekon, Eylem Canpolat, Berfu Soner, Işıl Sönmez Sarhan

Oyuncu Kadrosu: Murat Ünalmış, Birce Akalay, Tuvana Türkay, Kanbolat Görkem Arslan, Işıl Yücesoy, Ulvi Alacakaptan, Erman Okay, Levend Yılmaz, Şahin Ergüney

Türü: Dram

Dizinin Hikâyesi: Aşk kaderine karşı çıkmaktır. Kapadokya'nın nefes kesen güzelliklerinde geçen aşk hikayesinde taşlar yerinden oynuyor. Aşk üçgeninde dengeler değişiyor. Toprak, Yusuf yüzünden kırılan kalbini yeni bir hayata başlayarak onarıyor. Havva ile Yusuf ise yepyeni bir hayata adım atıyorlar. Yer Gök Aşk, yeni heyecanlar, yeni umutlar ve yeni aşklarla devam ediyor...

Yapım Şirketi: Avşar Film

Resmî Sitesi: www.fox.com.tr/yergokask


Stargundem.com