Öyle Bir Geçer Zaman ki 75. Bölüm HD Fragman ve Özeti

Öyle Bir Geçer Zaman ki 22 Mayıs Salı akşamı Kanal D ekranlarına heyecan dolu 75. Bölümü ile gelecek! Geçen hafta Salı akşamı ekrana gelen Öyle Bir Geçer Zaman ki’de yine nefesler tutulacak.

21 Mayıs 2012 Pazartesi, 12:02


 

Öyle Bir Geçer Zaman ki'nin bir önceki bölümünde Soner, Tarık'tan tüm gerçekleri öğrenmiş ve Aylin'le konuşmaya çalışınca Tarık tarafından engellenmişti. Tarık, Aylin'i ikna edeceğine söz vermiş ancak Soner yine de Aylin'i şaşırtan bir planı devreye sokmuştu. Cemil'e Kenan yüzünden mallarını satamayınca çareyi pazarda satış yapmakta bulmuştu. Ancak Kenan, zabıtları kışkırtarak Cemile'yi yine engellemeye çalışmıştı. Mete, Nihal'in tahliye edilmesi üzerine ona bir sürpriz hazırlamış ve onu dışarı çıkarmıştı. Yüzü tanınmayacak halde olan Nihal için bu sürpriz yeni sürprizleri de beraberinde getirmişti. Hakan, evi Berrin'e bırakarak Ahmet ile ikisinin arasından çekilmişti. Evi kabul etmeyen Berrin, kızını da alarak annesinin evine yerleşmişti. Ayten, bütün bu olanlardan habersiz bir şekilde Ahmet ile konuşmaya gitmişti. Ali kaptan, Cemile'ye yardımcı olabilmek için evini satılığa çıkarmıştı. Hasefe ve Cemile bu karar karşı çıkmışlar ancak eve kısa sürede alıcı çıkmıştı.

2 Mayıs Salı akşamı Kanal D ekranlarına gelecek olan Öyle Bir Geçer Zaman ki 75. Bölümde Kenan, kendisinden korkmayan ve pazarda mallarını satmaya başlayan Cemile'ye karşı daha da hırslanacaktır. Bu öfke, Cemile'nin de hayatını tehlikeye sokacaktır. Kenan, Selma'dan hisselerini alabilmek için yepyeni bir yol bulacaktır. Aylin, Soner'in uzun süredir sakladığı gerçeği itiraf etmesiyle şok yaşayacaktır. Öğreneceği gerçekler karşısında Aylin'in Soner'e olan davranışları ve duyguları değişecektir. Ali, evini satın alacak kişinin Carolin olduğunu öğrenince çok sinirlenecektir. Carolin'e hesap sormaya gidecek olan Ali'yi engellemeye çalışacak olan Hasefe Hanım fenalaşacaktır. Mete, Nihal'in evine gidecektir ve Nihal'in neden köşe bucak saklandığının cevabını öğrenerek büyük bir üzüntü yaşayacaktır. Ali, Carolin'in yerini öğrenecek ve onunla hesaplaşmak için yola düşecektir. Ekrem Tatlı, boşanma davalarını başlatmak için harekete geçen Hakan ile Berrin'i takip edecektir. Ayten, Ahmet'in Berrin'e sendikaya dönmesi için davette bulunmasına çok bozulacaktır. Aylin ve Soner, herkesi şaşırtacak bir karar alacaklardır.

Öyle Bir Geçer Zaman ki 75. Bölümü ile 22 Mayıs Salı akşamı Kanal D'de!

Dizinin Künyesi:

Dizinin adı: Öyle Bir Geçer Zaman ki

Yayımlandığı Kanal: Kanal D

Yayımlanan Son Bölüm: 75 (2. Sezon)

Yayın Yılı: 2011 - 2012

Yönetmeni: Zeynep Günaytan

Senarist: Coşkun Irmak

Oyuncu Kadrosu: Erkan Petekkaya, Bingöl Haberleri">Ayça Bingöl, Wilma Elles, Yıldız Çağrı Atiksoy, Aras Bulut İynemli, Farah Zeynep Abdullah, Emir Berke Zincidi, Meral Çetinkaya, Osman Karagöz, Mete Horozoğlu, Şenay Aydın, Mehmet Sezai Gürhan, Zeyno Eracar, Nilperi Şahinkaya, Dila Akbaş, Tolga Güleç, Salih Bademci, Ahmet Varlı, Sercan Badur, Ferit Kaya, Hüseyin Avni Danyal, Türkü Turan

Türü: Dram

Dizinin Hikâyesi: Hikaye, 1967 yılında, İstanbul'un eski semtlerinden birinde başlayan ve günümüze kadar sürecek olan bir zamanı dilimini içerir. Hikayenin odağında Akarsu ailesi vardır. Anılan zaman içinde bu ailenin dağılması, aile bireylerinin bu dağılmadan aldıkları etkiler ve her birinin bu etkiler altında şekillenen hayat hikayeleri sergilenir. Denizci olan Ali Akarsu'nun, Hollandalı Carolin'le olan aşkı, karısı Cemile Akarsu tarafından öğrenilince, yaşanan büyük sıkıntılar ve bu durumun yarattığı olumsuz koşullar, Cemile, Ali ve çocukları üzerinde, hayatlarının geri kalanını şekillendirecek kalıcı etkiler bırakır. Hayatla ve birbirleriyle olan mücadeleleri, birçok travmanın izlerini taşıyarak, sürer.(Kaynak: oylebirgezerzamanki.com)

Yapım Şirketi: D Yapım

Resmî Sitesi: www.oylebirgecerzamanki.com


Stargundem.com