Türk’ün Uzayla İmtihanı 10. Bölüm Özeti ve Fragmanı

Show TV’nin iddialı yapımlarından Türk’ün Uzayla İmtihanı, farklı konsepti ile ekran başındakileri gülmekten kırmaya devam ediyor. Türk’ün Uzayla İmtihanı 6 Haziran Çarşamba akşamı 10. Bölümüyle Show TV ekranlarına geliyor.

31 Mayıs 2012 Perşembe, 19:09

 

Türk'ün Uzayla İmtihanı'nın bir önceki bölümünde Cücük Prens Alev ve Şehrazat'a karşı sözünü tutmuş, Ziya ve Namık'ı dünyaya göndermişti. Ankara ile irtibata geçen Çılgın Türk 1, inmek için hazırlıklara başlamıştı. Çıkacak olan meteor yağmuru, gemide hasara yol açmıştı. Alevin kendisine bıraktığı video mesajdan dolayı Fatih Kaptan, dünyaya inmek ile dönüp Alev Prenses'i kurtarmak arasında kararsız kalmıştı. Ziya ve Namık, Çılgın Türk 1 gemisindeki hazinelerini çalmak için planlar yapmıştı. Fatih Kaptan, Alev'i kurtarmak için dünyaya inmekten vazgeçmiş ancak Alev de dünyada onların inmesini beklemişti. Uzay gemisi Ablanlar Gezegeni'ne doğru yola çıkmış ve Alev çaresiz bir şekilde onlara dünyada olduğunu duyurmaya çalışmıştı.

6 Haziran Çarşamba akşamı Show Tv ekranlarına gelecek olan Türk'ün Uzayla İmtihanı 10. Bölüm Özeti ve Fragmanı çok yakında.

Türk'ün Uzayla İmtihanı 6 Haziran Çarşamba akşamı 10. Bölümüyle Show Tv ekranlarında başlıyor!

Dizinin Künyesi:

Dizinin adı: Ha Babam Uzay / Türk'ün Uzayla İmtihanı

Yayımlandığı Kanal: Show TV

Yayımlanan Son Bölüm:  10 (1. Sezon)

Yayın Yılı: 2012

Yönetmeni: Tayfun Güneyer

Senaristler: -

Oyuncu Kadrosu: Peker Açıkalın, Ufuk Özkan, Sinan Çalışkanoğlu, Haki Biçici, Ayşe Melike Çerçi, Veysel Diker, Bala Atabek, Feyza Çıpa, Mesut Can Tomay, Ünal Yeter, Özge Ulusoy, Turgut Tunçalp, Tuğba Sarıünal, Bülent Çolak

Türü: Komedi

Dizinin Hikâyesi: Dizide ilk Türk uzay ekibinin yolculuk hikâyesi ekrana gelecek. Kahramanlarımız uzay istasyonuna bağlanmak için uzaya fırlatılacak. Yolda kaybolan ekip, dünyayı aramaya başlayacak. Bu uzay yolculuğunda başlarına gelmeyen kalmayacak. Onlar dünyayı ararken ekran başındakiler kahkahalara boğulacak. (Kaynak: showtv.com.tr)

Yapım Şirketi: Süreç Film

Resmî Sitesi: showtv.com.tr/Dizi/ha-babam-uzay


Stargundem.com