Yer Gök Aşk 84. Bölüm HD Fragmanı İzle ve Özeti

Fox TV’nin her hafta ekranlarda heyecan fırtınası estiren dizisi Yer Gök Aşk, bu haftada solukları kesecek. 84. Bölümüyle 11 Haziran Pazartesi akşamı Fox TV ekranlarına gelecek olan Yer Gök Aşk’ta nefesler tutulacak.

10 Haziran 2012 Pazar, 19:01

 

Yer Gök Aşk'ın bir önceki bölümünde Yusuf, Havva ve Küçük Yılmaz'ı otelde görmüş ve tuzağa düşmüştü. Yusuf, aşık olduğu kadını başka erkeğin kollarında gördüğü için kahrolmuştu. Yusuf'tan bu şekilde intikamını alan Havva çok mutlu olmuştu Bütün bu oyunların içinde Küçük Yusuf, Havva'ya aşık olmaya başlamıştı. Şeref ve Remzi, Sultan Reşit'le konuşurken Küçük Yılmaz'ın gerçek kimliğini öğrenmişti. Şeref, büyük bir şaşkınlık yaşamış, Sultan ise ne yapacağını şaşırmıştı. Mehmet'ten kaçmaya çalışan Bade, her seferinde başarısız olmuştu. Bade, bebeğin Mehmet'ten olduğunu inkar etmeye devam etmiş ama Mehmet de inadın da ısrar etmişti. Çok kızgın olan Şeref'e Havva, Küçük Yılmaz'la birbirlerini sevdiklerini söylemiş ancak annesinin öfkesini dindirememişti. Bade, konağa dönme kararı alan Yusuf'un kararıyla sarsılmıştı. Havva'nın dünyası beklenmedik bir olay ile alt üst olmuştu.

11 Haziran Pazartesi akşamı FOX TV ekranlarına gelecek olan Yer Gök Aşk 84. Bölümde Havva bayılacak ve herkes telaşlanacaktır. Yusuf ne yapacağını bilemeyecektir. Ancak Hamiyet, Havva'nın yine rol yaptığını söyleyerek bütün şimşekleri üzerine çekecektir. Mehmet, Bade'nin üzerine daha çok düşecek ve doğacak çocuğuna daha çok bağlanacaktır. Mehmet, Dr. Asım'a gidecek ve orada sürpriz bir gerçeği daha öğrenecektir. Havva'nın hamile olduğunu, üstelik Yusuf'tan hamile kaldığını öğrenecek olan Mehmet, kendisi ve bebeği adına çok sevinecektir. Konakta hakaretlere uğrayacak olan Küçük Yılmaz, yaşadıklarına daha fazla dayanamayacak ve önemli bir karar alacaktır. Havva, görkemli bir düğün planlarken Bade, Havva'nın hamile olduğunu öğrenecek ve şok olacaktır. Mehmet de Bade'nin oynadığı oyunları öğrenecek ve her şey alt üst olacaktır.

Yer Gök Aşk, heyecan dolu 84. Bölümü ile 11 Haziran Pazartesi akşamı FOX TV'de!

Dizinin Künyesi:

Dizinin adı: Yer Gök Aşk

Yayımlandığı Kanal: Fox TV

Yayımlanan Son Bölüm: 84 (2. Sezon)

Yayın Yılı: 2010 – 2012

Yönetmeni: Aysın Akyüz

Senaristler: Sema Ergenekon, Eylem Canpolat, Berfu Soner, Işıl Sönmez Sarhan

Oyuncu Kadrosu: Murat Ünalmış, Birce Akalay, Tuvana Türkay, Kanbolat Görkem Arslan, Işıl Yücesoy, Ulvi Alacakaptan, Erman Okay, Levend Yılmaz, Şahin Ergüney

Türü: Dram

Dizinin Hikâyesi: Aşk kaderine karşı çıkmaktır. Kapadokya'nın nefes kesen güzelliklerinde geçen aşk hikayesinde taşlar yerinden oynuyor. Aşk üçgeninde dengeler değişiyor. Toprak, Yusuf yüzünden kırılan kalbini yeni bir hayata başlayarak onarıyor. Havva ile Yusuf ise yepyeni bir hayata adım atıyorlar. Yer Gök Aşk, yeni heyecanlar, yeni umutlar ve yeni aşklarla devam ediyor...

Yapım Şirketi: Avşar Film

Resmî Sitesi: www.fox.com.tr/yergokask


Stargundem.com