Yalan Dünya 22. Bölüm HD Fragmanı ve Özeti

Ekranlarında kahkahası en bol ve en genç komedi dizisi Yalan Dünya yepyeni bölümleriyle ekrana gelmeye devam ediyor. Yalan Dünya 22 Haziran Cuma akşamı 22. Bölümü ile Kanal D ekranlarına geliyor.

22 Haziran 2012 Cuma, 12:57

Yalan Dünya 22. Bölüm HD Fragmanı ve Özeti

 

Yalan Dünya'nın bir önceki bölümünde Nurhayat, herkesi şaşırtan bir fikir ortaya atmıştı. Düğünden sonra Rıza ile yaşamak istediği evin Deniz'lerin evi olduğunu söylemişti. Üstelik Nurhayat, dekorasyoncularla da anlaşmış ve evin 2 gün içinde boşaltılmasını istemişti. Deniz, Bora ve Açılay şok olacaktır. Emir, kendisine yeni bir kız arkadaş bulmuş ancak bütün ömrü yollarda geçmeye başlamıştı. Nurhayat, düğün isteklerini abartmaya başlamıştı. Şehmuz Bey, Nurhayat'ın istekleri karşısında şaşkınlığını gizleyememişti. Bora, para kazanmak için gönüllü denek olmuştu. Zerrin, Tülay'ın Selahattin'le barışmasına engel olmuştu. Üstelik, pavyonda Tülay'ın işini elinden kapmıştı.

22 Haziran Cuma akşamı Kanal D ekranlarına gelecek olan Yalan Dünya 22. Bölümde Deniz, Rıza ile Nurhayat'ın düğün davetiyesinin şokunu yaşayacaktır. Derinden sarsılacak olan Deniz, bunu etrafındakilere belli etmemeye çalışacaktır. Fırat'ın Yazgısı dizisinin sezon finali heyecanı, zam dönemi telaşını da beraberinde getirecektir. Deniz, Emir ve Açılay, zam alabilmek için farklı yöntemlere başvuracaklardır. Ahmet, hem en yüksek zammı alır hem de en büyük ilgiyi görür. Bu duruma çok sinirlenecek olan Deniz, başka bir diziden teklif alacaktır. Selahattin, Tülay'a bir türlü ulaşamayacak ve sinirlenecektir. Sinirle Bora ve Emir'i evden attırmakla tehdit edecektir. Bora, Selahattin'in tehdidine çok sinirlenecek ve karşı atağa geçecektir.

Yalan Dünya, 22. Bölümü ile 22 Haziran Cuma akşamı Kanal D'de!

Dizinin Künyesi:

Dizinin adı: Yalan Dünya

Yayımlandığı Kanal: Kanal D

Yayımlanan Son Bölüm: 22 (1. Sezon)

Yayın Yılı: 2012

Yönetmeni: Jale Atabey Özberk

Senarist: Gülse Birsel

Oyuncu Kadrosu: Gülse Birsel, Altan Erkekli, Beyazıt Öztürk, Sarp Apak, Hasibe Eren, Olgun Şimşek

Türü: Durum Komedisi

Dizinin Hikâyesi: Birbirinden çok zıt ve farklı iki aile, bir takım tesadüfler sonucu Cihangir'in göbeğinde; yan yana, hatta aynı terasta bir arada yaşamaya mahkum olursa... İki taraf için de artık her gün yepyeni bir macera ve beklenmedik sürprizlerle doludur.

Yapım Şirketi: D Yapım

Resmî Sitesi: www.Facebook.com/YalanDunyaOfficial.tv


Stargundem.com