İnsanlar Alemi 11. Bölüm HD Fragmanı ve Özeti

Perşembe gecelerine damgası vuran İnsanlar Alemi, yepyeni bölümleriyle ekrana gelmeye devam ediyor. İnsanlar Alemi, yine çok güldürecek 11. Bölümü ile 18 Temmuz Perşembe akşamı Star TV’de oluyor.

18 Temmuz 2012 Çarşamba, 14:16

İnsanlar Alemi 11. Bölüm HD Fragmanı ve Özeti

 

İnsanlar Alemi'nin bir önceki bölümünde nikah şahidi, sarhoş, kız kıza tatil, liseliler ve izin günü gibi birbirinden komik skeçlerle ekran başındakilere kahkaha dolu saatler yaşatmıştı. İnsanlar Alemi evinde, kıskançlık krizi patlak vermiş ve haftaya damgasını vurmuştu. Kuaför masraflarını ucuza getirmek isteyen Sinem, ekibe kuaför arkadaşı Halime'nin de dahil edilmesini sağlamıştı. İnsanlar Alemi erkekleri, Halime'ye ilgi göstermeye başlayınca Sinem kıskançlık krizlerine girmişti. Hakkı, yazarlığa soyunmuş ve Aziz'i sıkıntıya sokmuştu.

18 Temmuz Perşembe akşamı Star TV'de yayımlanacak olan İnsanlar Alemi 11. Bölümde bu defa hayvanlar aleminde neler olup bittiği masaya yatırılacak. Öğrencileri ile yeni bir maceraya atılacak olan Aziz Güngör Esen, hayvanlar alemini mercek altına alacaktır. Köpek olacak olan Hakkı, Hüseyin ve İsmail için zorlu bir süreç yaşanacaktır. İki komiser, çok seksi iki kadını sorgularken kadınlara karşı olan zaaflarından dolayı zor duruma düşecekler; iş görüşmeleri öncesi yaşanan mülakat gerginliği skeçlerden birinin konusu olacak. Ayrıca bir eczane müşterisinin yaşayacağı inanılmaz dram da bu haftanın skeç konularından biri olacak.

İnsanlar Alemi 11. Bölümü ile 18 Temmuz Perşembe günü Star TV'de!


Stargundem.com