Dedemin Dolabı 4. Bölüm HD Fragmanı ve Özeti

Fox TV’nin yaza özel yeni dizisi Dedemin Dolabı, ekrandaki birinci ayını geride bırakmaya hazırlanıyor. Fantastik dizi Dedemin Dolabı 22 Temmuz Pazar akşamı Fox TV ekranlarına 4. Bölümü ile geliyor.

Kayıt Tarihi: 18 Temmuz 2012 Çarşamba, 12:13 || Son güncelleme: 21 Temmuz 2012 Cumartesi, 00:27

Dedemin Dolabı 4. Bölüm HD Fragmanı ve Özeti

 

Dedemin Dolabı'nın bir önceki bölümünde Okyanus ve Çiçek, sihirli dolabın açık kalmasına sebep olmuşlar ve dünya büyük bir tehlikeyle karşı karşıya kalmıştı. Yıldırım, kendisini bir anda Pamuk Prenses masalında bulmuştu. Yıldırım, yedi cüceler ve kötü cadıyla büyük bir mücadeleye girişmişti. Okyanus ve Çiçek, Yıldırım'ı geri getirmek ve Pamuk Prenses'i gönderebilmek için çaba sarf etmişti. İki kardeş, bunları gerçekleştirebilmek için İlyas'ı ve Zeliha'yı barıştırmaya çalışmışlar ancak Elmas'ın engellemeleriyle de boğuşmak zorunda kalmışlardı.

22 Temmuz Pazar akşamı FOX TV ekranlarına gelecek olan Dedemin Dolabı 4. Bölümde zalim şövalye Zobar, Gomodor'u bulması amacıyla Mavi Kral tarafından görevlendirilecektir. Zobar, kendisine verilen doğruluk şurubunu önüne çıkan her insana içirecek ve Gomodor'un yerini daha kolay bulmaya çalışacaktır. Zobar'ın elinde bir anda kaybolacak olan doğruluk şurubu ilginç bir şekilde dedenin dolabında ortaya çıkacaktır. Şurubu bulacak olan Çiçek, aileye katkı olsun diye hazırlayıp satmaya başlayacakları limonatanın içine bu şuruptan koyacaktır. Şuruplu limonatadan içecek olan mahalle sakinlerinde tuhaf değişiklikler görülecektir.

Kötülerin her bölümde dersini alacağı Dedemin Dolabı 4. Bölümüyle 22 Temmuz Pazar akşamı FOX TV'de başlıyor.


Stargundem.com

Haber Yorumunuz Nedir?okuduğunuz haber ile ilgili yorumlarınızı lütfen yazınız

769672
Üye olmayan okurlarımızın yorumları "Misafir" kullanıcı adıyla yayınlanmaktadır.

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!

Misafir
22 Temmuz 2012, Pazar 22:16
Benceçokgüzel
Misafir
19 Temmuz 2012, Perşembe 23:05
evet bncede hafif sigirr var amma yınede güzel
Misafir
19 Temmuz 2012, Perşembe 02:47
dedemin dolabi super bir dizi