Dedemin Dolabı 5. Bölüm HD Fragmanı İzle ve Özeti

Fox TV’nin yeni dizisi Dedemin Dolabı her hafta büyük bir ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Dedemin Dolabı, 29 Temmuz Pazar akşamı Fox TV ekranlarına 5. Bölümü ile geliyor.

28 Temmuz 2012 Cumartesi, 19:15


 

Dedemin Dolabı'nın bir önceki bölümünde zalim şövalye Zobar, Gomodor'u bulması amacıyla Mavi Kral tarafından görevlendirilmişti. Zobar, kendisine verilen doğruluk şurubunu önüne çıkan her insana içirmiş ve Gomodor'un yerini daha kolay bulmaya çalışmıştı. Zobar'ın elinde bir anda kaybolan doğruluk şurubu ilginç bir şekilde dedenin dolabında ortaya çıkmıştı. Şurubu bulan Çiçek, aileye katkı olsun diye hazırlayıp satmaya başlayacakları limonatanın içine bu şuruptan koymuştu. Şuruplu limonatadan içecek olan mahalle sakinlerinde tuhaf değişiklikler görülmüştü.

29 Temmuz Pazar akşamı FOX TV ekranlarına gelecek olan Dedemin Dolabı 5. Bölümde Elmas İlyas'ı ziyarete gidecek fakat ufak bir kaza geçirecektir. Hastaneye kaldırılacak olan Elmas'ı tekerlikle sandalyede görecek olan İlyas, durumu farklı anlayacaktır. Elmas da bu durumdan faydalanacak ve sakat rolü yapacaktır. Böylece her istediğini yaptırmaya başlayacak olan Elmas, Okyanus ve Çiçek'in gerçekleri çözmesini engelleyemeyecektir. Elmas çocukları tehdit ederek susturma yoluna gidecektir. Okyanus ve Çiçek, Zeliha'nın yardımına başvuracaklardır. Bunun üzerine Elmas'ın bakıcılığına yapmaya başlayacak olan Zeliha, Elmas'ın eziyetlerine de göğüs germeye çalışacaktır. Diğer yandan Gomodor, sihirli yiyecek sayesinde Gürdal'ı av köpeğine çevirecektir. Fakat yolu Yıldırım ve Mualla ile kesişecek olan Gomodor için dolaba ulaşmak yine mümkün olmayacaktır.
 

Kötülerin her bölümde dersini alacağı Dedemin Dolabı 5. Bölümüyle 29 Temmuz Pazar akşamı FOX TV'de başlıyor.


Stargundem.com