Krem 3. Bölüm Özeti ve Fragmanı

Krem, ilk iki bölümüyle seyircinin beğenisini kazandı. Farklı senaryosuyla dikkat çeken Krem, 3. Bölümü ile 9 Eylül Pazar akşamı ATV ekranlarına geliyor.

07 Eylül 2012 Cuma, 21:22


 

Fantastik ögelerle dolu olan Krem dizisinde göze ilk çarpan isimler Ebru Akel, Kenan Ece ve Ayşen Gruda gibi isimler oldu. Uzun bir süre yarışma programlarında sunuculuk yapan ve son olarak Yeni Bir Hayat ile ekrana gelen Ebru Akel'in Krem dizisindeki performansı da takdir topladı. Krem, sihirli bir kremin farkında olunmadan kullanılması sonucu gelişecek olaylar üzerine kurulu. Dizinin ana karakteri çirkin bir kızken Aslı, güzel bir kızken Rüya olan genç bir kız. Çirkin bir kız olan Aslı, farkında olmadan sihirli bir kremi kullanıyor ve bir anda göz alıcı bir güzelliği olan genç bir kıza dönüşüyor. Yeni halinde Rüya ismini kullanmaya başlayan Aslı için iki farklı kişi ve hayat oldukça keyifli bir hal alıyor.

Krem 3. Bölümde Aslı, iş görüşmesine gidecek ve en kritik noktada bir anda Rüya'ya dönüşecektir. Onur  bir anda şok olacak, Fikret ve Mehveş ise Aslı'nın ortadan kaybolmasından dolayı endişelenecektir. Rüya, bir anda gelen bu 24 saatlik şansı değerlendirmeye çalışacaktır. Hasan'dan aldığı borç para karşılığında Sanem, ona ciddi bir söz vermiştir ve bu sözün altında ezilecektir. Nilüfer ise ayrı bir bocalama içindedir ve büyük bir sıkıntı içine düşecektir.

Sürpriz hikayelerle ekrana gelecek olan Krem 3. Bölümü ile 9 Eylül Pazar ATV ekranlarında olacak.


Stargundem.com