İffet 41. Bölüm Özeti ve Fragmanı

İffet, duygusal ve bir o kadar heyecanlı senaryosu ile Pazartesi akşamları milyonları ekran başına kilitlemeye devam ediyor. İffet, 41. Bölümü ile 1 Ekim Pazartesi akşamı Star TV ekranlarına geliyor.

26 Eylül 2012 Çarşamba, 00:15

İffet 41. Bölüm Özeti ve Fragmanı

 

İffet'in bir önceki bölümünde İffet, Çiçek'in öz kızı olduğu gerçeğine hemen alışmış ve ona gözü gibi bakmaya başlamıştı. Çiçek, öz babası zannettiği Halil'den ayrıldığı için travma geçirmişti. İffet, Çiçek'in durumu karşısında büyük bir üzüntü yaşamıştı. İffet, vicdan azabıyla gizlice bir adım atmış ve her şey tekrar alt üst olmuştu. Çiçek'in kendilerinden alınmasına yol açan bu adım, İffet'in kızı ile Cemil arasında seçim yapmak zorunda kalmasına sebep olmuştu. Cemil, bütün olanları öğrendiğinde savaşmak zorunda kalmıştı.

1 Ekim Pazartesi akşamı Star TV ekranlarına gelecek olan İffet 41. Bölüm Özeti ve Fragmanı çok yakında.

İffet, heyecan dolu 41. Bölümü ile 1 Ekim Pazartesi akşamı Star TV'de!

Dizinin Künyesi:

Dizinin adı: İffet

Yayımlandığı Kanal: Star TV

Yayımlanan Son Bölüm: 41 (2. Sezon)

Yayın Yılı: 2011 – 2012

Yönetmeni: Faruk Teber

Senaristler: Can Sinan

Oyuncu Kadrosu: Deniz Çakır, İbrahim Çelikkol, Mahir Günşiray, Mehmet Çevik, Melike Güner, Zuhal Olcay, Ayşe Tunaboylu, Selim Erdoğan, Esra İşgüzar, Selen Uçer, Ecem Özkaya, Birsen Dürülü, Serkan Genç, Gülden Güney, Asu Maralman, Levent Ünsal

Dizinin Hikâyesi: İffet, İstanbul'un eski mahallelerinden birinde babası ve kız kardeşiyle yaşayan genç bir kızdır. Şeref ve namusuna düşkün tutucu bir adam olan babasının tüm kısıtlamalarına rağmen delicesine aşık olduğu taksi şoförü Cemil'le gizli gizli buluşmaktadır. Ne var ki serseri ruhlu, delibozuk bir adam olan Cemil, İffet'in evlilik hayallerine kayıtsız kalmakta ve parasızlık gibi çeşitli bahanelerle kızı oyalamaktadır. İffet, evlilik planlarını hayata geçirebilmek için tekstil devi bir holdingin sahibi olan ve ketum, otoriter biri olarak bilinen Ali İhsan Emiroğlu'nun malikanesinde hizmetçi olarak çalışmaya başlar. Öte yandan İffet'in en yakın arkadaşı Betül'ün ise yıllardır hepsinden gizlemeyi başardığı bir sırrı vardır: Cemil'e aşıktır ve onu elde etmek için her şeyi yapmaya hazırdır. Önüne çıkan tüm zorluklara sevdiği adamla mutlu bir yuva kurabilmek için dayanan İffet'in hayallerini, en güvendiği, en inandığı kişi olan Cemil darmadağın edecektir. (Kaynak: startv.com.tr)

Türü: Dram

Yapım Şirketi: Gold Film

Resmî Sitesi: www.startv.com.tr/iffet


Stargundem.com