Sultan 20. Bölüm Final Fragmanı ve Özeti

Kanal D’nin sevilen dizisi Sultan, yirminci ve son kez seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Sultan, 29 Ekim Pazartesi akşamı 20. Bölümü ile Kanal D ekranlarına veda ediyor.

29 Ekim 2012 Pazartesi, 09:26

Sultan'ın bir önceki bölümünde Sultan, çay ocağını devralmış, elindeki çay tepsisiyle de herkesi şaşırtmıştı. Böylece Erkan, Sultan'dan dersini almış ama kendisini kabullendirmek için de çaba sarf etmeye devam etmişti. Kendiler ailesi İstanbul'da aleyhlerinde olaylar yaşamaya devam etmişti. Sultan'ın önündeki engelleri kaldırmak isteyen Şeyhmus, Sultan'ın sert tepkisiyle karşılaşmıştı. Gülbaba'ya türbeye gitmiş, dilekler dilemişti. Engellerle mücadele eden Sultan, bir zorluğun daha üstesinden gelmişti.

29 Ekim Pazartesi akşamı Kanal D ekranlarında yayımlanacak olan Sultan 20. Bölümde yaptığı poğaçalarla müşterilerinin ilgisini çekmeyi başaracak olan Sultan, bir işi daha başarmış olmanın mutluluğunu yaşayacaktır. Sultan'ın işleri iyi giderken Şeyhmus cephesinde işler tersine gidecektir. François'i gizlice okula yazdırmaya kalkışacak olan Ayşe, başlarını derde de sokacaktır. Deniz, Ayşe'nin bu tehlikeli adımı sonucu ortaya çıkacak kötü olayları engellemeye çalışacaktır. Sultan ise François ile ilgili gerçeği öğrenince şok olacaktır. Ancak bu gerçek Sultan'ın ona yardım etmesini engellemeyecektir. Kendirler düzenin kuracaktır fakat Erkan onların peşini bırakmayacaktır. İnsanlar Faik'in Sultan'a ilgi duyduğunu zannedecekler, bu da Sultan'ın kulağına gelecektir. Şeyhmus'tan yana hayal kırıklıkları yaşayan Sultan, bu dedikodular karşısında da çok üzülecektir.

Sultan, 29 Ekim Pazartesi akşamı Kanal D ekranlarında 20. Bölümüyle final yapıyor.


Stargundem.com