Unutma Beni 945. Bölüm Özeti ve Fragmanı

Unutma Beni, solukları kesen bölümleriyle Fox ekranlarında heyecan fırtınası estirmeye devam ediyor. Unutma Beni 945. Bölümü ile 24 Ekim Çarşamba akşamı Fox TV’de!

24 Ekim 2012 Çarşamba, 10:05


 

Unutma Beni'nin bir önceki bölümünde Esra gitmekten vazgeçmiş ancak bavulunu açma konusunda karasız kalmıştı. Esra'nın bu tavrı, Ali'yi daha da sinirlendirmişti. Esra'nın annesiyle konuşmasına da kulak misafiri olan Ali, bütün köprüleri yıkmıştı. Eve dönen İlkay'ın yürüyebiliyor olduğunu gören ev halkı sevinç ve hüznü aynı anda yaşamıştı. İlkay, Ali'nin karşısına çıkarak ona sürpriz yapmıştı. Ali'nin evlendiğinden habersiz olan İlkay'ın bu sürprizi karşısında Ali, büyük bir şok yaşamıştı. Emine'nin doktoruyla görüşen Kenan, bebeklerine aslında ne olduğunu öğrenmeye çalışmıştı. Başak'ın evinde bir araya gelen Volkan ve Başak haftalardır süren sorunları konuşmuştu.

Unutma Beni 945. Bölümde şirket hisselerini almak isteyecek olan Ceylan'a Şerif karşı çıkacaktır. Bunun üzerine Ceylan, Şerif'i ikna etmeye çalışacaktır. Bebeğe ne olduğunu öğrenmek amacıyla Kenan, doktora bıçak çekecektir. Volkan'la yakınlaşmaya star gündem başlayan Başak, bir anda Volkan'ın uzaklaşması ve söyleyecekleri karşısında şok olacaktır. Evine kavuşacak olan İlkay'ın mutluluğu Ali'nin Esra ile evlendiğini itiraf etmesiyle sona erecektir. Melih, Kenan'dan çalışmalarının karşılığında ücret talep edecek, Kenan buna itiraz edecektir. Şirkette karşılaşacak olan Şerif ile Kenan yine kavgaya tutuşacaklardır.

Unutma Beni 945. Bölümü ile 24 Ekim Salı günü Fox ekranlarında!

 


Stargundem.com