Veda 7. Bölüm Özeti ve Fragmanı

Kanal D’nin her bölümü merakla beklenen dizisi Veda, seyircileri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Mehmet Aslantuğ ve Feraye Evcen’in başrollerini paylaştığı Veda 7. Bölümüyle 15 Kasım Perşembe akşamı Kanal D’de!.

14 Kasım 2012 Çarşamba, 11:15

Veda'nın bir önceki bölümünde Kemal, Mehpare'nin Macit'le evlenmekten vaz geçmesini kendisi için yapılmış bir fedakarlık olarak anlamıştı. Bu yanlış anlama üzerine Kemal, Mehpare'ye aşkını ilan etmişti. Saraylıhanım, bu konuşmaya şahit olmuş ve iki genci ayıracak planını devreye sokmuştu. Eirene'nin sürpriz adımı ise olayların gidişatını tamamen star gündem değiştirmişti. Behice ile Eirene arasındaki rekabet de kızışmaya başlamış, diğer yandan Mehpare ve Kemal, acı çekmeye başlamıştı. Kemal ile Eiren'nin de sırları yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlamıştı.

15 Kasım Perşembe akşamı Kanal D'de yayımlanacak olan Veda 7. Bölümde Mehpare, Kemal'in hakaretleri karşısında beyninden vurulmuşa dönecek, gurur fena halde incinecektir. Yol açtığı tahribatın farkına varacak olan Kemal, Mehpare ile konuşmaya deneyecek ancak alacağı tepki şüphelerinde haklı olduğunu düşündürtecektir. Kemal'i şüphelerinden Mahir bile döndüremeyecektir. Reşat, Eirene'nin hareketlerinden şüphelenmeye başlayacak; Eirene de Behice'yi küçümsemesinin hata olduğunun farkına varacaktır. Olayda tüm dengeleri sarsacak ve sürpriz gelişmelere yol açacak iki önemli olay yaşanacaktır. Mehpare, Azra ile Kemal'in birbirlerine gittikçe daha çok yakınlaşmalarını kıskanmaya başlayacak; Kemal'i yeniden kazanmak için adım atma kararı alacaktır. Yaşanacak olaylar Kemal ile Mehpare'nin birbirlerini çok sevdiklerinin farkına varmalarını da sağlayacaktır. Mehmet Reşat da hayatının dönüm noktalarından birini yaşayacaktır.


Veda, ilgiyle seyredilecek 7. Bölümüyle 15 Kasım Perşembe akşamı Kanal D ekranlarında seyirciyle buluşuyor. 


Stargundem.com