Harem 8 Bölüm Fragmanı ve Özeti

Tükenmez Kalem ve Gani Müjde imzalı Harem heri bölümüyle Fox ekranlarında kahkaha tufanı koparmaya devam ediyor. Esprili senaryosu, başarılı kostüm ve mekan düzenlemeleriyle de beğeni kazanan Harem, 8. Bölümüyle 18 Kasım Pazar akşamı Fox TV’de!

16 Kasım 2012 Cuma, 14:15

Harem 8 Bölüm Fragmanı ve Özeti

Harem'in bir önceki bölümünde Küçük Esat, Abide Sultan'a elmas hediye etmiş; o da elması abisi Ulan Bator'a vermişti. Ulan Bator, elmasla kumar oynamaya kalkmıştı. Fakir bir kadının hamile olduğunu öğrenen Toplunur, kadının doğacak bebeğinin erkek olması durumunda onu evlat edinmek istediğini söylemişti. Fakir kadın ve Toplunur arasında anlaşma yapılmıştı. Ulan Bune ile buluşmak üzere pazara giden Balkız, babası Sultan tarafından takip ettirilmişti. Kare Murat, Sultan'ın emriyle Balkız'ın peşine düşmüştü. Pazarda dolaşırken dövmeci gören Çıngıraklı, Zehire için kendine dövme yaptırmıştı. Zehire, bu duruma fena halde bozulmuştu.

18 Kasım Pazar akşamı FOX TV'de yayımlanacak olan Harem 8. Bölümde Toplunur, nihayet Küçük Esat'a erkek evlat doğuracaktır. Bunun sonucunda da Küçük Esat'tan kaşıkçı elmasını bulup kendisine getirmesini ve Abide Sultan'ın saraydan gönderilmesini isteyecektir. Erkek evlat sevinciyle Küçük Esat, bu iki isteği de derhal yerine getirecektir. Abide Sultan, kaşıkçı elmasını vermiş olduğu abisinden geri alamayınca büyük bir stres yaşayacaktır. Asiste Sultan ile bir plan yapacak olan Abide Sultan, Kırım Kongo Sarayına giderek kaşıkçı elmasını ele geçirmeye çalışacaktır. Toplunur'un bebeğini emzirememesi haremdekilerin dikkatini çekecek ve Küçük Esat'a bebeğin annesinin Toplunur olmadığını söyleyeceklerdir. Çok sinirlenecek olan Küçük Esat, üvey annesini ve kız kardeşini sürgüne gönderecektir.

 

Kahkaha garantili Harem, 18 Kasım Pazar akşamı 8 Bölümüyle FOX TV'de seyirciyle buluşuyor.


Stargundem.com