Dila Hanım 11. Bölüm Özeti ve Fragmanı

Star TV’nin iddialı yapımlarından Dila Hanım, Cuma akşamlarının vazgeçilmez dizilerinden olmayı başardı. 11. Bölümüyle ekrana gelecek olan Dila Hanım, 30 Kasım Cuma akşamı Star TV’de nefesleri kesecek.

29 Kasım 2012 Perşembe, 10:50

Dila Hanım'ın bir önceki bölümünde Azer, Rıza'yı vuran Dila'yı olay yerinden kaçırmıştı. Rıza'yı vurmanın şokuyla Dila bilincini kaybetmişti. Hastaneye kaldırılan Rıza yaşam mücadelesi verirken Dila da uzun bir süre kendisine gelememişti. Jandarma derhal olayı soruşturmaya başlamış, Melike ise Dila'nın tek zanlı olduğunu düşünmüştü. Seyit de Dila'nın vuran kişi olduğunu öğrenmiş ve onu korumaya çalışmıştı. Dila teslim olmaya çalışmış ancak ailesi tarafından engellenmişti. Rıza'nın komada olduğunu öğrenen Dila, nefretini bir kenara bırakmış ve onun için dua etmeye başlamıştı. Gizlice hastaneye giden Dila'yı Melike öldürme planları yapmıştı. Metin'i yanına alan Melike, Dila'yı kendi elleriyle öldürmek için konağa doğru yol almıştı.

30 Kasım Cuma akşamı Star TV'de nefesleri kesecek olan Dila Hanım 11. Bölümde Rıza'yı affetmeme konusunda kararlı olan Dila, avukatlık yapmaya başlamak için de bürosunu açacaktır. Rıza, Dila konusunda pes etmeyecek, Dila da bürosunun bulunduğu handa bir sürprizle karşılaşacaktır. Sultan, Fatma ile Azer'in arasındaki yakınlaşmaya kendisini göstererek engel olmaya çalışacak, çiftin arası bundan dolayı açılacaktır. Metin, Hülya ile evlilik için ailesini ikna edebilmek amacıyla evde bir eğlence düzenleyecek ancak kötü bir sürpriz eğlencenin başlamadan bitmesine yol açacaktır. Azer, Dila'nın Rıza'ya olan aşkından rahatsız duymaya devam edecek ve Dila'yı silah zoruyla evden kaçıracaktır.

Nefes kesen senaryosu ile Dila Hanım 11. Bölümü ile 30 Kasım Cuma akşamı Star TV'de!
 


Stargundem.com