Pis Yedili 50. Bölüm Fragmanı ve Özeti

Show TV’nin gençlik dizisi Pis Yedili’de heyecan gittikçe artıyor. Pis Yedili 12 Aralık Çarşamba akşamı Show TV ekranlarına 50. Bölümü ile geliyor.

11 Aralık 2012 Salı, 13:28

Pis Yedili'nin bir önceki bölümünde Pis Yedili'yi annesinin giyim mağazasına götürerek ona bir sürpriz yapmış ve istedikleri her şeyi alabileceklerini söylemişti. Bu durum Trafo ve Paşa'nın hiç de hoşuna gitmemişti. Dersleri zayıf olan yedi öğrencisini belirleyen Nevriye, onları liseler arası halk oyunları yarışmasına göndermişti. Bayrampaşalı, Furkan'ın oturduğu evi satın almasıyla büyük bir şok yaşamıştı. Furkan ona okulu ve evi arasında bir seçim yapmasını söylemişti. Bunun üzerine Bayrampaşalı okuldan ayrılmış ve bir devlet lisesine kaydını aldırmıştı.

12 Aralık Çarşamba akşamı Show Tv ekranlarına gelecek olan Pis Yedili 50. Bölümde Paşa, 2B yasasının iptaliyle okula geri dönecektir. Esma Sultan ise Paşa'nın kaydını yeniden almak istemeyecektir. Nevriye yine dişini gösterecek ve Paşa'nın kaydını yapmak zorunda kalacaktır. Bu duruma çok sinirlenecek olan Esma Sultan bir intikam planı yapacak ve folklor yarışması ekibinin yarışmaya gitmesini engelleyecektir. Okuldan kaçarak Ada'ya gidecek olan Cimbom ve Paşa, güzel bir gün geçirecekler ancak dönüşte kötü bir sürprizle karşılaşacaklardır. Orço, kulak misafiri olacağı konuşmalar üzerine Alis'in ismini boynuna dövme yaptırmaya gidecektir. Ancak dövmecide aklına gelmedik bir eziyetle karşılaşacaktır.

Pis Yedili merakla beklenen 50. Bölümü ile 12 Aralık Çarşamba akşamı Show Tv ekranlarına geliyor.
 


Stargundem.com