Dila Hanım 13. Bölüm Fragmanı ve Özeti

Star TV’nin iddialı yapımlarından Dila Hanım, ekrandaki yolculuğunun ikinci ayını da başarıyla tamamlıyor. Dila Hanım, yine heyecan yaratacak 13. Bölüm 14 Aralık Cuma akşamı Star TV ekranlarında olacak.

14 Aralık 2012 Cuma, 10:50


Dila Hanım'ın bir önceki bölümünde Eren Hanım, Rıza'nın Dila'ya olan ilgisinden rahatsız olmuş ve Rıza'yı kızından uzaklaştırmak için girişimde bulunmuştu. Gurbet ve Melike arasındaki gerginlik giderek artmıştı. Melike ile Haydar arasındaki bir konuşmaya tanık olan Gurbet, eline sağlam bir koz geçirmişti. Azer ve Dila arasındaki gerginlik de gittikçe yükselmiş, Dile akıllıca bir hamleyle Azer'i şaşkına çevirmişti. Azer, Dila'nın hamlesiyle daha da hırslanmış ve onun bir açığını yakalamaya çalışmıştı.

14 Aralık Cuma akşamı Star TV ekranlarında yayımlanacak olan Dila Hanım 13. Bölümde Rıza, Dila'nın hamile olduğu gerçeğiyle yüzleşecektir. Bu durum Rıza'nın Dila'nın hayatından çıkma kararı almasına yol açacaktır. Seyit Bey, sürpriz bir hamle daha yapacak ve iki aileye bir teklifte bulunacaktır. Bu durum, Rıza ve Dila'nın daha sık görüşmesini sağlayacaktır. Fatma, kendisine hastalık derecesinde sevdalı olan Azer'den korkmaya başlayacaktır. Azer'in delilik yapmasından endişe edecek olan Fatma, onun her istediğini yapmaya başlayacaktır. Sultan, Dila'nın hamileliğinden dolayı ilgi görmesini kıskanacaktır. O da bebek sahibi olmanın çarelerini aramaya başlayacaktır. Melike, Gurbet'le olan rekabetinde eline bir koz geçirecektir. Bir barda tanıştığı bir kızla sabahlayacak olan Metin, başına büyük bir bela alacaktır. Azer, Rıza'ya ortaklık teklifinde bulunacak olan babasına kin kusacaktır.

Nefes kesen senaryosu ile Dila Hanım 13. Bölümü ile 14 Aralık Cuma akşamı Star TV'de!


Stargundem.com