Kurtlar Vadisi Pusu 175. Bölüm Fragmanı ve Özeti

Ekranların en ağır dizisi Kurtlar Vadisi Pusu Perşembe akşamlarının lider dizisi olmaya devam ediyor. Her hafta izlenme rekorları kıran Kurtlar Vadisi Pusu 175. Bölümüyle 20 Aralık Perşembe akşamı ATV’de!

19 Aralık 2012 Çarşamba, 14:59

Kurtlar Vadisi Pusu'nun bir önceki bölümünde Polat'ı oyuna getiren lideri köşe bucak saklanırken Polat her yerde onun izini sürmeye devam etmişti. Akıl hastanesinden kaçmak için çaba sarf eden Savcı Leyla, Polat'ın yaşadığına inanmaya devam etmişti. Zülfikar Ağa'nın esir düştüğünü öğrenen Polat, hemen harekete geçmiş ancak diğer bir taraftan da Zülfikar Ağa için infaz emri verilmişti. Kurtlar Vadisi Pusu'nun bir önceki bölümünün ses getiren olayı ise Polat'ın sürpriz bir isim tarafından vurulması olmuştu. Çatışmaya giren Polat'ın vurulması karşısında Abdülhey ve Cahit, büyük bir panik yaşamıştı.

20 Aralık Perşembe akşamı ATV'de yayımlanacak olan Kurtlar Vadisi Pusu 175. Bölümde büyük patlamanın ardından Polat'ın cesedine ulaşacak olan Abdlhey ve Cahit, büyük bir yıkım yaşayacaklardır. Yaşayacağı büyük şok Cahit'e intikam yemini ettirecektir. Savcı Leyla, Polat'ın ölümünü anne ve babasına kendisi söylemek zorunda kalacaktır. Alacakları kötü Haber Nazife Anneyi yıkarken Ömer Baba kalp krizi geçirecektir. Bir basın toplantısı düzenleyecek olan Savcı Leyla, Polat'ın ölümünü duyuracaktır. Ancak ertesi gün Polat'ın ölümüyle ilgili çıkacak Haberler Savcı'yı şok edecektir. Savcı Leyla, olayı araştırırken karşısına sürpriz bir isim çıkacaktır. Diğer yandan Cahit ve Abdülhey, yanlarına Leyla'yı da alarak önemli bir ismi sorgulamaya gideceklerdir. Ancak onları yapacakları baskında kötü bir sürpriz karşılayacaktır.

 Kurtlar Vadisi Pusu heyecan dolu 175. Bölümü ile 20 Aralık Perşembe akşamı ATV'de!

Dizinin Künyesi:

Dizinin adı: Kurtlar Vadisi Pusu
Yayımlandığı Kanallar: Show Tv, Star TV, ATV, TNT, ATV
Yayımlanan Son Bölüm: 175 (7. Sezon)
Yayın Yılı: 2003 – 2012
Yönetmeni: Onur TAN
Senaristler: Raci Şaşmaz, Bahadır Özdener, Cüneyt Aysan
Oyuncu Kadrosu: Necati Şaşmaz, Kenan Çoban, Ayşe Çiğdem Batur, Erhan Ufak, Erdem Ergüney, Emin Olcay, Serpil Tamur, Sema Şimşek, Ali Sürmeli, İpek Tenolcay
Türü: Macera, Aksiyon
Dizinin Hikâyesi: Ana karakter Polat Alemdar'ın Kurtlar Vadisi Pusu'daki hedefi Türkiye'nin de üzerinde bulunduğu Avrasya coğrafyasına hakim olmak isteyen uluslararası güçlerin oluşturduğu ve dünyanın en zengin ailelerinin idaresindeki "Küresel Çete"dir.
Yapım Şirketi: Pana Film
Resmî Sitesi: www.kurtlarvadisi.com
 


Stargundem.com