Lale Devri 94. Bölüm Özeti ve Fragmanı

Lale Devri, ihtişamı ve seyirciyi etkileyen senaryosu ile Fox ekranlarında fırtına gibi esmeye devam ediyor. Lale Devri, yine büyük bir merakla beklenen 94. Bölümü ile 22 Aralık Cumartesi akşamı Fox TV ekranlarına geliyor.

20 Aralık 2012 Perşembe, 12:23


Lale Devri'nin bir önceki bölümünde Çınar, karakoldan salıverilmiş, Toprak ise Ahmet'ten hesap sormak için onun karşısına çıkmıştı. Ahmet, Çınar'ın teklif ettiği çekten bahsedince Toprak büyük bir şok yaşamıştı. Çınar'a ikinci büyük şok ise Aslı'dan gelmişti. Azra, Reyhan'ın Zümrüt'ün karşısına çıkardığı engeli bertaraf etmeyi başarmış ve Zümrüt'ün şirketle ilgili planını açıklamasını istemişti. Boşanma davaları başlayan Toprak, Ahmet'in tavırlarından dolayı umutsuzluğa kapılmıştı. Ahmet, herkesi şaşkına çeviren bir savunma yapmıştı. Azra ile yoğun bir çalışma temposuna giren Çınar, kendisine bir türlü ulaşamayan Toprak'ın sinirlenmesine sebep olmuştu. Çınar'la barıştığına pişman olmaya başlayan Toprak, Azra ile Çınar'ın hazırladıkları projede gördükleri karşısında adeta şok olmuştu.

22 Aralık Cumartesi akşamı FOX TV ekranlarına gelecek olan Lale Devri 94. Bölümde Toprak, Çınar'ın evlenme teklifini kabul edecek ve nikah işlemlerine hemen başlanacaktır. Diğer yandan Zümrüt de düğünü sabote etmek için bir plan yapacaktır. Bu planda Azra da Zümrüt'e yardımcı olacaktır. Nikaha dakikalar kala Çınar ve Toprak sürpriz bir ziyaretçiyle şok olurken Zümrüt bu duruma çok sevinecektir. Basının ilgisinden sıkılıp şehir dışına kaçacak olan Çınar ve Toprak, kabus dolu bir geceye doğru yol alacaktır.

Lale Devri, 94. Bölümü ile 22 Aralık Cumartesi akşamı FOX TV ekranlarında!

Dizinin Künyesi:

Dizinin adı: Lale Devri
Yayımlandığı Kanallar: Show Tv, Fox TV
Yayımlanan Son Bölüm: 94 (3. Sezon)
Yayın Yılı: 2010 – 2012
Yönetmeni: Ümmü Burhan
Senaristler: Sema Ergenekon, Eylem Canpolat, Berfu Soner, Işıl Sönmez Sarhan
Oyuncu Kadrosu: Selen Soyder, Tolgahan Sayışman, Hatice Aslan, Kenan Bal, Gül Onat, Hakan Pişkin, Açelya Elmas, Ayten Soykök, Pamir Pekin, Gökhan Atalay, Sertaç Tartan, Ali Aykut Yılmaz, Ege Ardıç, Erdal Bilingen
Türü: Dram
Dizinin Hikâyesi: Bazen mutluluk ve acının yolları kesişir... Her çıkışın bir inişi, her güzelliğin bir sonu vardır. Kimi başkasının mutsuzluğuyla beslenir, kimi zenginliğinin ardına gizlenir. Taşkıranlar İstanbul sosyetesinin gözde ve zengin ailesiyken zor günlerin eşiğindedirler. Ilgazlar ise Kayseri'den İstanbul'a taşınmış gittikçe zenginleşen bir ailedir. Bir ailenin kaderi artık diğerlerinin elindedir.
Yapım Şirketi: Avşar Film
Resmî Sitesi: www.fox.com.tr/laledevri
 


Stargundem.com