Kurtlar Vadisi Pusu 176. Bölüm Fragmanı ve Özeti

Kurtlar Vadisi Pusu’nun Perşembe geceleri televizyon ekranlarındaki hakimiyeti devam ediyor. Kurtlar Vadisi Pusu, merakla beklenen 176. bölümüyle 5 Ocak Perşembe akşamı solukları kesmeye hazırlanıyor.

02 Ocak 2013 Çarşamba, 11:01


Kurtlar Vadisi Pusu'nun bir önceki bölümünde büyük patlamanın ardından Polat'ın cesedine ulaşan Abdlhey ve Cahit, büyük bir yıkım yaşamıştı. Yaşadığı büyük şok Cahit'e intikam yemini ettirmişti. Savcı Leyla, Polat'ın ölümünü anne ve babasına kendisi söylemek zorunda kalmıştı. Aldıkları kötü Haber Nazife Anneyi yıkarken Ömer Baba kalp krizi geçirmişti. Bir basın toplantısı düzenleyen Savcı Leyla, Polat'ın ölümünü duyurmuştu. Ancak ertesi gün Polat'ın ölümüyle ilgili çıkan Haberler Savcı'yı şok etmişti. Savcı Leyla, olayı araştırırken karşısına sürpriz bir isim çıkmıştı. Diğer yandan Cahit ve Abdülhey, yanlarına Leyla'yı da alarak önemli bir ismi sorgulamaya gitmişti. Ancak onları yaptıkları baskında kötü bir sürpriz karşılamıştı.

5 Ocak Perşembe akşamı solukları kesmeye hazırlanan Kurtlar Vadisi Pusu 176. Bölümde Polat Alemdar'ın şehit edilmesi senaryonun daha da heyecanlı bir hal almasını sağlayacaktır. Kritik bir döneme girilecek ve yeni bölümde nefesler tutulacak. En zor günlerini yaşayacak olan İhtiyarlar Heyeti, araştırmalarına devam edecektir. Ak Saçlı ise Semih'in peşine düşecektir. Polat'ı kimin şehit ettiğinin cevabı da Semih'in yakalanmasıyla ortaya çıkacaktır. Bu önemli ayrıntının farkında olan Ak Saçlı, Semih'i yakalamak için canını dişine takacaktır. Heyetin içinde var olan haini bulma çalışmaları devam ederken maskeli fedai, yeni operasyonları ile merakları üzerine çekmeye devam edecektir. Herkes Türk istihbaratı adına eylemler yapan gizemli adamın kimliğini öğrenmeye çalışacaktır.

 Kurtlar Vadisi Pusu heyecan dolu 176. Bölümü ile 5 Ocak Perşembe akşamı ATV'de!

Dizinin Künyesi:

Dizinin adı: Kurtlar Vadisi Pusu
Yayımlandığı Kanallar: Show Tv, Star TV, ATV, TNT, ATV
Yayımlanan Son Bölüm: 176 (7. Sezon)
Yayın Yılı: 2003 – 2012
Yönetmeni: Onur TAN
Senaristler: Raci Şaşmaz, Bahadır Özdener, Cüneyt Aysan
Oyuncu Kadrosu: Necati Şaşmaz, Kenan Çoban, Ayşe Çiğdem Batur, Erhan Ufak, Erdem Ergüney, Emin Olcay, Serpil Tamur, Sema Şimşek, Ali Sürmeli, İpek Tenolcay
Türü: Macera, Aksiyon
Dizinin Hikâyesi: Ana karakter Polat Alemdar'ın Kurtlar Vadisi Pusu'daki hedefi Türkiye'nin de üzerinde bulunduğu Avrasya coğrafyasına hakim olmak isteyen uluslararası güçlerin oluşturduğu ve dünyanın en zengin ailelerinin idaresindeki "Küresel Çete"dir.
Yapım Şirketi: Pana Film
Resmî Sitesi: www.kurtlarvadisi.com
 


Stargundem.com