Kayıp Şehir 15. Bölüm Fragmanı ve Özeti

Kayıp Şehir, artan heyecanıyla Kanal D ekranlarına gelmeye devam ediyor. Kayıp Şehir 15. Bölümüyle 27 Aralık Perşembe akşamı seyirciyle buluşuyor.

26 Aralık 2012 Çarşamba, 14:07

Kayıp Şehir'in bir önceki bölümünde Kadir, Aysel'le yaşadıklarından çok etkilenmiş, Aysel ise bütün bunların etkisinden kurtulmak için İrfan'a sığınmıştı. Duygu onları görmüş ve Aysel için endişelenmişti. Meryem, Kadir'in eve gelmemesinden dolayı telaşlanmıştı. Meryem, Kadir'in işten ayrıldığını da öğrenmiş ve çok şaşırmıştı. Seher'e olan aşkından dolayı Daniel, sınır dışı edilme pahasına da olsa gitmekten vazgeçmişti. Meryem, İsmail Dede'nin gizli saklı dışarı çıkışlarının hesabını nihayet sormuştu. Ancak Meryem, öğrendikleri karşısında beyninden vurulmuşa dönmüştü. Ethem, İrfan'ın Aysel'de kalmaya başlamasından dolayı kıskançlık krizlerine girmiş ve ondan intikam almak için plan yapmıştı. Son maçında gol atamıyor olmasından dolayı İrfan, Şike yapmakla suçlanmıştı.

27 Aralık Perşembe akşamı seyirciyle buluşacak olan Kayıp Şehir 15. Bölümde İrfan'ın başını yakacak görüntülerin devamını Aysel'e verecek olan Ethem, İrfan'ın görüntüleri Aysel'den almasını engelleyemeyecektir. İrfan, hayatına çeki düzen vereceği konusunda Güntekin'e söz verecektir. İsmail Dede'nin istekleri gittikçe şüpheleri üzerine çekecek, İsmail Dede bu defa da internet bağlantılı bilgisayar isteyecektir. Eleni ile buluşacak olan İsmail Dede, çok üzüleceği şeyler duyacaktır. Sadık, doğum günü unutulduğu için üzüntülüyken Ethem ile karşılaşacak ve eve davet edilecektir. Kadir, Sadık'ı Kadir'in evinde bulacaktır. Seher, Daniel ile ailesinden gizli gizli buluşmaya devam ederken hiç ummadığı biri tarafından yakalanacaktır.

Kayıp Şehir, heyecanla beklenen 15. Bölümü ile 27 Aralık Perşembe akşamı Kanal D'de!


Stargundem.com