Huzur Sokağı 17. Bölüm Özeti ve Fragmanı

Huzur Sokağı romanından televizyona uyarlanan dizi ATV ekranlarında seyirciyle buluşmaya devam ediyor. Huzur Sokağı, 17. Bölümüyle 11 Ocak Cuma akşamı ATV ekranlarına geliyor.

10 Ocak 2013 Perşembe, 17:28


Huzur Sokağı'nın bir önceki bölümünde Feyza, Bilal'i kendinden uzaklaştırmak amacıyla Selim'le daha da yakınlaşmaya çalışmıştı. Bilal, Selim'le dağ evine gittiğini öğrendiği Feyza'nın peşinden gitmişti. Soğuk havadan dolayı hastalanan Feyza'ya yine Bilal yardımcı olmuş ve onu yalnız bırakmamıştı. Emre, Şükran'ı görür görmez çok etkilenmiş ve ailesi de Şükran'ı oğullarına uygun bulmuştu. Bilal ise kapısına gelen Necmettin karşısında şaşkına dönmüştü.

11 Ocak Cuma akşamı ATV ekranlarına gelecek olan Huzur Sokağı 17. Bölümde Bilal ve Feyza dağ evi dönüşünde radyoda Necmettin'in tutuklandığı haberini duyacaklardır. Bu Haber, Feyza'nın gönül rahatlığıyla evine dönmesini sağlayacaktır. Feyza'nın evine dönüşü Emel ile arasında var olan dengeleri de değiştirecektir. Şükran, Bilal'in Feyza ile geceyi dışarıda geçirdiğini öğrenince öfkeden deliye dönecektir. Diğer yandan Emre'nin ailesi Şükran konusunda bastırmaya başlayacaktır.

Huzur Sokağı, 17. Bölümü ile 11 Ocak Cuma akşamı ATV'de!
 


Stargundem.com