Arka Sokaklar 273. Bölüm Fragmanı ve Özeti

Ekranların en uzun soluklu dizilerinden olan Arka Sokaklar’ın geçen bölümde artan heyecanı 8 Şubat Cuma akşamı Kanal D ekranlarında yayımlanacak 273. Bölümünde daha da artıyor.

07 Şubat 2013 Perşembe, 17:18


Arka Sokaklar'ın bir önceki bölümünde Mesut, yol açtığı yaralama olayından dolayı Rıza Baba'nın kararıyla açığa alınmıştı. Herkes şaşkınlık içerisindeyken Mesut kendisini Melek'in kapısına atmıştı. Düğünde giymek üzere kurutemizlemeden aldıkları kıyafetleri minibüste unutan Nazike ve Suat, Zeliha ve Tibet'in de tüm hazırlıklarını boşa çıkarmıştı. Ancak akıl almaz bir çözüm hemen bulunmuştu. Kardeşinin ameliyat parası için Türkiye'ye gelen Rus Andrea, Yusuf isimli birisi tarafından zorla alıkonulmuştu. Zorla çalıştırılan Andrea, barda çalışan diğer kızlardan birini bıçaklamıştı. Andrea, polisi arayarak barda fuhuş yapıldığını ihbar etmişti. Polis, Yusuf'un evini basip pasaportlara el koyarken Yusuf da Andrea'nın peşine düşmüştü. Ekip de Yusuf ve Andrea'nın izini sürmüştü.

8 Şubat Cuma akşamı Kanal D ekranlarında yayımlanacak olan Arka Sokaklar 273. Bölümde bir cinayet dosyasını çözmek için göreve çıkacak olan Zeynep, Atakan'ın şirketinde işe başlayacaktır. Atakan ve Erkut arasında eşcinsel bir ilişki olduğunu anlayacak anne Betül Hanım, oğlunu Erkut^tan kurtarmak amacıyla ona güzel asistanlar ayarlamaktadır. Zeynep de ikili arasında ilişkiyi anlayacak fakat Atakan da Zeynep'im polis olduğunu fark edecektir. Zeynep'i evine bırakma bahanesiyle aracına alacak olan Atakan, onu ıssız bir yere götürecektir. Onları takip etmekte olan Erkut da kıskanmaya başladığı Zeynep'i ortadan kaldırmak için onları takip edecektir. Murat'ın da takipte olduğu araç çok ciddi bir kaza yapacaktır. Diğer yandan Vedat Müdür'ün isteği üzerine yeni bir lokantaya gidecek olan Rıza Baba, Sünbül Hanım'ın özel ilgisine mazhar olacaktır. Bu yakınlaşma Ayla2nın dikkatinden kaçmayacaktır.

Arka Sokaklar 273. Bölümü ile 8 Şubat Cuma akşamı Kanal D ekranlarında seyirciyle buluşuyor.


Stargundem.com