Dila Hanım 20. Bölüm Özeti ve Fragmanı

Dila Hanım, Cuma akşamlarının ses getiren dizileri arasında yer almaya devam ediyor. Nefesleri kesecek 20. Bölümüyle Dila Hanım, 8 Şubat Cuma akşamı Star TV ekranlarında olacak.

07 Şubat 2013 Perşembe, 17:29

Dila Hanım'ın bir önceki bölümünde Melike Hanım, Azer'in vurulmasıyla ilgili göz altına alınmıştı. Bu duruma en çok öfkelenen Seyit Bey olmuş ve Selamoğlu Ailesi'ne nefret beslemişti. Rıza ve Dila tüm engellere rağmen aşklarını yaşatmak için çaba sarf ederken Seyit Bey, Rıza ile yüzleşmişti. Melike Hanım sorguya alınmış ve tüm suçlamaları reddedetmişti. Annesinin suçlu olup olmadığını öğrenmek için araştırma yapan Rıza, şok olduğu gerçeklerle yüzleşmişti.

8 Şubat Cuma akşamı Star TV ekranlarında yayımlanacak olan Dila Hanım 20. Bölümde Rıza, Dila'ya çok sevineceği bir sürpriz hazırlayacak ve bu sürprizin sonunda iki aşık evlenmeye karar verecektir. Sultan'ın hamile olduğu bebeğin kimden olduğunu öğrenmek amacıyla Azer, araştırma yapmaya başlayacaktır. Seyit Bey'in torun sevinciyle vereceği büyük yemek buluşması büyük bir faciayla son bulacaktır. Dila ile Rıza'yı ayırmak için Melike Hanım'ın eline yepyeni bir koz geçecektir. Dila ve Rıza'nın ilişkisini babasına ispatlamak isteyen Azer de sağlam bir delile ulaşacaktır. Azer'in kanıtı Seyit Bey'in eline ulaşmak üzereyken Rıza ve Dila da nikah masasına oturmak için hazırlıklarını tamamlayacaktır. 

Nefes kesen senaryosu ile Dila Hanım 20. Bölümü ile 8 Şubat Cuma akşamı Star TV'de!
 


Stargundem.com