Lale Devri 101. Bölüm Özeti ve Fragmanı

Lale Devri, nefesleri kesmeye ve Cumartesi akşamlarına damga vurmaya devam ediyor. Lale Devri, heyecanla beklenen 101. Bölümü ile 16 Şubat Cumartesi akşamı Fox TV ekranlarına geliyor.

15 Şubat 2013 Cuma, 10:13


Lale Devri'nin bir önceki bölümünde Toprak, Azra'nın Kerem'le sevgili olduğunu düşünmüş ve içi biraz olsun rahatlamış; Zümrüt ise bu duruma fena halde sinirlenmişti. Kerem, Azra'ya daha da yakınlaşmaya çalışırken Zümrüt'ün gözünden düştüğünü düşünen Azra, Çınar'ı avucuna almak için yeni bir adım atmıştı. Hastan numarası yapan Azra, Çınar'ı evinde çalışmaya ikna etmişti. Azra'nın evinde baş başa çalıştıklarını öğrenen Toprak, öfkesine hakim olamamıştı. Tibet'le kardeş olduğunu öğrenen Necip ve İkbal'e öfke kusmuştu. Bunun üzerine kendisini Toprak'ın kreşine atan Çınar, çok üzüldüğü bir görüntüyle karşılaşmıştı. Toprak'la arasında büyük bir kavga eden Çınar, bara gitmiş, Azra da bu fırsatı hemen değerlendirmişti.

16 Şubat Cumartesi akşamı FOX TV ekranlarına gelecek olan Lale Devri 101. Bölümde Toprak, Çınar'ı Azra'nın evinde bulunca Azra'dan hesap soracaktır. Azra'nın Kerem ile ilişkisinin gerçek olmadığından şüphelenecek olan Toprak, onun hakkında araştırmalar yapmaya başlayacaktır. Toprak tarafından yalıya davet edilecek olan Azra, Kerem'le sevgiliymiş gibi davranmaya devam edecektir. Zümrüt, bu durum karşısında çok öfkelenecek ve Zümrüt'ten hesap soracaktır. Çınar, kardeşi Tibet'le tanışmak için onunla buluşacak ve onu yalıya taşınmasını teklif edecektir. Necip, Çınar'ın bu girişimine ters tepki gösterecektir. Necip, bu olay üzerine Çınar ve Tibet'i şok edecek bir adım atacaktır. Azra'yla ilgili araştırmaları sonucunda şok olacak olan Toprak, Azra'yla yüzleşecektir. Ancak Toprak, çok daha fazla şaşıracağı başka gerçeklerle de yüzleşecektir.

Lale Devri, 101. Bölümü ile 16 Şubat Cumartesi akşamı FOX TV ekranlarında!
 


Stargundem.com