Öyle Bir Geçer Zaman ki 104. Bölüm Özeti ve Fragmanı

Salı akşamlarının en çok seyredilen dizilerinden biri olan Öyle Bir Geçer Zaman ki solukları kesecek yeni bölümüyle bu hafta da milyonları ekran başına kilitleyecek. Öyle Bir Geçer Zaman ki 104. Bölümü ile 26 Şubat Salı akşamı Kanal D ekranlarına gelecek!

25 Şubat 2013 Pazartesi, 14:28


Öyle Bir Geçer Zaman ki'nin bir önceki bölümünde Soner'in habersiz bir şekilde ortadan kaybolması Bahar'ı telaşlandırmıştı. Arif ve Cemile, evliliklerinin tadını çıkarırken aldıkları sürpriz Haber karşısında çok mutlu olmuştu. Ekrem Tatlıoğlu'nun vasiyetinde değişikliğe gitmesi Carolin'i çılgına çevirmişti. Hakan'ın kapısına dayanan Carolin, ona hiç beklemediği bir teklif sunmuştu. Filiz, Soner'i en zayıf anında yakalamış ve onu Bahar'dan tamamen uzaklaştırmayı başarmıştı. Tuğrul, Cemile'yi telefonlarıyla rahatsız etmeye devam etmişti. Herkesle tek tek vedalaşıp yola çıkan Osman'dan herkesi şok eden bir Haber gelmişti.

26 Şubat Salı akşamı Kanal D ekranlarına gelecek olan Öyle Bir Geçer Zaman ki 104. Bölümde Osman'ın hapishaneye düşmesini istemeyecek olan Mete, suçu üstlenerek hapse girecektir. Ayça'nın kafası karışırken Betül de Ayça'yı adeta topa tutacaktır. Süleyman ve Soner, Mete'yi hapisten kurtarmak için harekete geçecekler ve Aydın'ın babasını aramaya koyulacaklardır. Deniz, babasıyla Bahar arasındaki gerilimden etkilenecek ve onların eskisi gibi olmaları için çaba sarf edecektir. Filiz ve Ziya ise Soner ile Bahar'ın arasını daha da açmak için girişimde bulunmaya devam edecektir. Ahmet, Berrin'in kızına bakmak için Ahmet'le daha fazla vakit geçirmeye başlamasını kıskanacaktır. Ekrem, iş yerindeki grevin ve para kaybının artması üzerine Ahmet'i ortadan kaybetmeye karar verecektir. Tuğrul, Mete'nin hapisten kurtulması için Cemile'ye akıl almaz bir teklifte bulunacaktır. 

Öyle Bir Geçer Zaman ki 104. Bölümü ile 26 Şubat Salı akşamı Kanal D'de!
 


Stargundem.com