Karadayı 21. Bölüm Fragmanı ve Özeti

Her hafta ekran başındakilere soluksuz saatler yaşatan Karadayı, her hafta Pazartesi akşamlarının en çok seyredilen dizisi olmayı başarıyor. Karadayı 21. Bölümüyle 4 Mart Pazartesi akşamı ATV ekranlarına gelecek.

04 Mart 2013 Pazartesi, 17:13

Karadayı'nın bir önceki bölümünde Feride, Turgut'la ilgili Serra'nın itirafları karşısında beyninden vurulmuşa dönmüştü. Serra'nın açıklamaları Mahir'i de derhal harekete geçirmişti. Mahir, cinayet günüyle ilgili karanlıkta kalan detayları öğrenmeye çalışırken Turgut, köşeye sıkışmış ve önemli bir tanığa ulaşmaya çalışmıştı. Mehmet Saim, Feride ve Mahir arasındaki gizli ilişkiden Turgut sayesinde haberdar olmuş ve ikiliyi takibe başlamıştı. Onları daha yakından tanımak amacıyla Kara ailesinin evine giden Feride, kapıyı Mahir'in açmasıyla şok olmuştu.

4 Mart Pazartesi akşamı ATV ekranlarına gelecek olan Karadayı 21. Bölümde Kara ailesi için zorlu saatler yaşanacaktır. Mahir'i evinde yakalayan Feride, Kara ailesini onun önünde sorgulayacaktır. Feride'nin Mahir Kara'nın yerini sorduğu esnada Ayten'in de eve gelecek olması heyecanın daha da artmasına yol açacak.

Mahir, kendi evinde sahte kimliğiyle Feride'nin karşısında iyice köşeye sıkışırken Mehmet Saim, ikiliyle ilgili çok çarpıcı bir bilgiye ulaşacaktır. Mahir ve Feride'nin Abant'ta baş başa bir gece geçirdiklerini ortaya çıkaracak olan Mehmet Saim, Mahir'e göz dağı vermeyi de ihmal etmeyecektir. Bir yandan Turgut, Kara ailesini dağıtmaya, Mahir de onun yalanlarını ortaya çıkarmaya devam edecektir. Turgut gittikçe acımasızlaşırken Nazif de parmaklıklar ardından şok edici bir haberle sarsılacaktır. 

Yapımını Ay Yapımın üstlendiği Karadayı, 21. Bölümüyle 4 Mart Pazartesi akşamı ATV ekranlarına geliyor.
 


Stargundem.com