Zengin Kız Fakir Oğlan 27. Bölüm Fragmanı ve Özeti

Zengin Kız Fakir Oğlan, her bölümüyle seyirciye kahkaha dolu saatler yaşatmaya devam ediyor. Komedi dolu 27. Bölümü ile Zengin Kız Fakir Oğlan, 14 Mart Perşembe akşamı TRT 1 ekranlarına geliyor.

13 Mart 2013 Çarşamba, 14:23

Zengin Kız Fakir Oğlan'ın bir önceki bölümünde zengin aile, evlerini basan böceklerle mücadeleye girişti. Evlerini ilaçlatacağı için Nurhan'ların evinde kalan Kemal Bey ve ailesi için yer yatağı hazırlandı. İlk kez yer yatağında yatan aile için buna alışmak hiç de kolay olmadı. Fatma, Nurhan için hayırlı bir kısmet bulmanın heyecanıyla Zengin aile onlarda misafirken gelin adayını eve getirdi. Bu olay üzerine işler karışırken Nurhan, bu defa da Kemal Bey'i maç izlemek için yanlışlıkla karşı takımın kahvesine götürdü. Bu yanlışlık büyük bir felaketi de beraberinde getirdi.

14 Mart Perşembe akşamı TRT 1 ekranlarına gelecek olan Zengin Kız Fakir Oğlan 27. Bölümde Biricik, uzun süredir görüşmediği çok değerli bir erkek arkadaşının yurt dışından Türkiye'ye geldiğini duyunca onu evine davet edecektir. Nurhan, başta Biricik'in arkadaşını kadın zannederken erkek olduğunu öğrenince büyük bir kıskançlık krizine girecektir. Biricik'in arkadaşının çok yakışıklı ve Biricik için çok değerli olması Nurhan'ın kıskançlık krizini körükleyecektir. Rüya ile Sarp, bu krizi en iyi şekilde değerlendirmeye çalışacaklardır. Rüyam, Kemal'in itirazlarına rağmen yüzüne botoks yaptıracak fakat yüzü beklenenden daha fazla gerilince herkes panik olacaktır.

Zengin Kız Fakir Oğlan kahkaha tufanı koparacak 27. Bölümüyle 14 Mart Perşembe akşamı TRT 1 ekranlarında.
 


Stargundem.com