Huzur Sokağı 26. Bölüm Fragmanı ve Özeti

Her bölümüyle seyircinin büyük ilgisini çeken Huzur Sokağı, ATV ekranlarındaki yolculuğuna devam ediyor. Huzur Sokağı 26. Bölümüyle 15 Mart Cuma akşamı ATV ekranlarına geliyor.

15 Mart 2013 Cuma, 08:45


Huzur Sokağı'nın bir önceki bölümünde yeniden yakınlaşmaya başlayan Bilal ile Feyza'nın mutluluğuna yine Şükran'ın gölgesi düştü. Şükran'ın çok ciddi bir rahatsızlığa yakalandığını öğrenen Bilal, tedavi olması için onu ikna etmeye çalıştı. Diğer yandan Şükran, ailevi bir problemle de boğuştu. Şükran, dağılmak üzere olan ailesi ve hastalığıyla mücadele ederken Emre de başına gelenlerin tek sorumlusu olarak Bilal'i gördüğü için ondan intikam almaya ant içti. Necmettin'in ilgisini kaybettiği için Emel, kötü bir oyunla onun ilgisini yeniden kazanmaya çalıştı.

15 Mart Cuma akşamı ATV ekranlarına gelecek olan Huzur Sokağı 26. BölümPolis, Bilal'in taksisini bir uçurumun kenarında terk edilmiş halde bulacaktır. Kayıp olan Bilal'in aracın içinde kan izlerine rastlanacaktır. Huzur Sokağı, Bilal'in başına gelenlerle sallanırken böbrek ameliyatına girecek olan Şükran, haberi alır almaz deliye dönecektir. Hacer, Şükran'a böbreğini vermek üzeredir ancak Saadet, ona karşı hala mesafeli davranmaya devam edecektir. Böbreğini verdikten sonra Hacer'in planı mahalleyi terk etmektir. Feyza, Bilal'le birlikte kendisini kaybederken patronu Selim, ona destek olmaya çalışacaktır. Emniyetten gelecek olan Haber, tüm aileyi ve Feyza'yı morgun kapısında bir araya getirecektir. 

Huzur Sokağı, 26. Bölümü ile 15 Mart Cuma akşamı ATV'de!

Huzur Sokağı 26. Bölüm Fragmanı İZLE


 


Stargundem.com