Muhteşem Yüzyıl 92. Bölüm Özeti ve Fragmanı

Star TV’nin en iddialı yapımı Muhteşem Yüzyıl, Çarşamba akşamlarına reyting ambargosu koymaya devam ediyor. 92. Bölümü ile Muhteşem Yüzyıl 27 Mart Çarşamba akşamı seyircileri Star TV ekranlarına kilitlemeye hazırlanıyor.

27 Mart 2013 Çarşamba, 10:41

Muhteşem Yüzyıl'ın bir önceki bölümünde altınların saklanması Süleyman'ı derinden sarsmıştı. Hatice, Şah Sultan'ın kendisine bir oyun oynadığını düşünürken Süleyman tarafından evlendirilmek istenmesiyle büyük bir şok yaşadı. Altınların saklanmasında Malkoçoğlu da zan altında bırakılmış ve Mihrimah Sultan başta olmak üzere herkes bu duruma şaşırmıştı. Malkoçoğlu'nu bitirmek isteyen Rüstem, Mihrimah Sultan'ı çılgına çeviren bir dedikoduyu haremde yayarken Şah Sultan bu fırsatı hemen değerlendirdi. Hürrem, Mustafa'nın bir isyanı bastırması için görevlendirildiğini öğrenince Rüstem'i onun yanına gönderdi ve hata yapmasını sağladı. Rüstem'in oyunu başarıyla sonuçlanmış ve Mustafa büyük bir hataya imza atmıştı. Haremde çıkan dedikodulara son vermek için Malkoçoğlu'na hesap sormaya giden Hürrem, şok olduğu bir manzarayla karşılaştı.

27 Mart Çarşamba akşamı seyircileri Star TV ekranlarına kilitlemeye hazırlanan Muhteşem Yüzyıl 92. Bölümde Mihrimah'ı Malkoçoğlu'yla birlikte görecek olan Hürrem Sultan öfkeden deliye dönecektir. İki genci sert bir dille uyaracak olan Hürrem, Malkoçoğlu ve Mihrimah'ın buluşma sebeplerini öğrendiğinde şaşkına uğrayacaktır. Şehzade Mustafa, emre itaatsizlik ederek Süleyman'ın sinirlenmesine sebep olacak, derhal Saray'a çağrılacaktır. Hürrem, Mustafa'nın sonunun geldiğini düşünerek mutlu olacaktır. Esmehan, Malkoçoğlu'yla evlenmeye razı olacak Mihrimah Sultan da annesinden yardım isteyecektir. Malkoçoğlu ise adeta iki ateş arasında kalacaktır. Süleyman'ın karşısına çıkacak olan Mustafa af dilemek yerine kendisini savunacak ve karşısında öfkeden deliye dönen Süleyman'ı hiç ummadığı bir yerinden vurarak şok edecektir. Malkoçoğlu'nu Esmehan'a kaptıracağı endişesiyle Mihrimah ölümcül bir hata yapacaktır. Hürrem ise sürpriz bir kayıp haberiyle adeta sarsılacaktır. 

Muhteşem Yüzyıl Fragmanı 1 

Muhteşem Yüzyıl Fragmanı 2


Heyecan dolu sahneleriyle Muhteşem Yüzyıl 92. Bölümüyle 27 Mart Çarşamba akşamı Star TV'de!


Stargundem.com