Kuzey Güney 67. Bölüm Özeti ve Fragmanı

Kanal D’nin iddialı yapımı Kuzey Güney her Çarşamba Kanal D ekranlarında nefesleri kesmeye devam ediyor. Kuzey Güney 67. Bölüm ile 27 Mart Çarşamba akşamı Kanal D ekranlarında heyecan fırtınası koparacak.

26 Mart 2013 Salı, 15:21

Kuzey Güney'in bir önceki bölümünde Cemre, suç aleti elindeyken polisler tarafından yakalanmış ve gözaltına alınmıştı. Kuzey ve Gülten ise olayı öğrendiklerinde büyük bir şok yaşamıştı. Olayın detaylarını hatırlayamayan Cemre, köşkte üçüncü bir kişiden bahsetti ve Kuzey, ipuçlarının peşine düştü. Güney ise üçüncü kişiye herkesten önce ulaştı. Yaşananlar karşısında Ebru Sinaner, üzüntüyü ve öfkeyi bir arada yaşadı. Cemre'nin başına gelenlerden sonra sıranın kendisine geleceğini anlayan Güney, kendini garantiye almaya çalıştı. Mahkeme tarafından Cemre'nin tutuklanması üzerine Gülten ve Kuzey yıkılmıştı. Kuzey ve Güney, yüzleştiler ve bu yüzleşme Cemre'nin kaderini değiştirdi. Cemre'nin masum olduğunu ispatlamak için araştırma içerisine giren Kuzey, diğer yandan da Cemre'yi görebilmenin yollarını aradı. Kuzey ve Cemre, özel izinle görüş odasında karşı karşıya geldi.

27 Mart Çarşamba akşamı Kanal D ekranlarında heyecan fırtınası koparacak olan Kuzey Güney 67. Bölümde Kuzey ve Cemre, çok kısa da olsa hapishanede bir araya gelecektir. Birbirlerine kısa sürede birçok şey söyleyecek olan ikili arasındaki aşk derinleşecektir. Demirparmaklıklar arkasındaki Cemre için Kuzey, artık en büyük teselli olacaktır. Ancak, Barış'ın vereceği ifade Cemre'nin işini oldukça zora sokacaktır. Parçaları birleştirmeye devam edecek olan Güney, Cemre'nin evde üçüncü bir kişi olduğu yönündeki iddiasını haklı çıkaracak bir ipucuna ulaşacaktır. Handan'ın Kuzey'le yüzleşmesi gerçekleşecek ancak durum Handan için daha da endişe verici bir hal alacaktır. Barış hiç ummadığı bir anda kendisini bir pazarlığın içerisinde bularak iyice köşeye sıkışacaktır. Cemre'nin hapisten çıkması ise neredeyse Güney'e bağlı hale gelecektir. 

Kuzey Güney heyecan dolu 67. Bölümü ile 27 Mart Çarşamba akşamı Kanal D'de!

Kuzey Güney 67. Bölüm Fragmanı


Stargundem.com