Merhamet 7. Bölüm Fragmanı ve Özeti

Özgü Namal ve İbrahim Çelikkol’un başrollerini paylaştığı Merhamet, 7. Bölümüyle 27 Mart Çarşamba akşamı Kanal D ekranlarına geliyor.

26 Mart 2013 Salı, 13:48

Merhamet'in bir önceki bölümünde Narin ve Fırat, birbirlerine karşı kılıçlarını çekmiş ve ikili arasındaki düello resmen başlamıştı. Fırat, bu oyunun sonuna kadar gitmeye kararlıyken diğer yandan Atıf'ın varlığından da rahatsız olmuştu. Sermet de Atıf'tan rahatsızdı ve Narin'le ilgili yeni planlar yaparken Atıf bütün bunları alt üst etti. Genç Narin, İstanbul'a kalkıp gitmiş ve Fırat'a Sema'yı hamile bırakmasının hesabını sormuştu. Ancak diğer yandan da Narin, İstanbul'un büyüsüne kapıldı. Üniversitede Narin'i karşısında gören Fırat büyük bir şaşkınlık yaşarken Narin'i kendisine bir kez daha aşık etmeyi de başardı. İstanbul'da kız kardeşini aramaktan vazgeçmeyen Narin, Fırat tarafından aile yemeğine davet edildi. Fırat'a meydan okumak için Narin, o davete katılmıştı.

27 Mart Çarşamba akşamı Kanal D ekranlarına gelecek olan Merhamet 7. Bölümde Narin'in ailesiyle ilgili araştırma yapacak olan Polis Metin, bazı önemli bilgilere ulaşacak ancak Erol Bey, bunların Narin'den gizlenmesini isteyecektir. Narin, ailesiyle ilgili şok edici gerçekten habersiz Fırat'la birlikte uzun sürecek bir yolculuğa çıkacaktır. Diğer yandan Narin ve Atıf arasındaki hızlı yakınlaşma kafaları meşgul etmeye başlayacaktır. Fırat ile Narin'in Yaslıhan ziyaretini Sermet öğrenecek; Can'ı kullanarak kızlara yakınlaşmaya çalışacaktır. Ümmühan, kendisini tezxi olarak tanıtacak olan Dedektif Ayhan'la kısa sürede samimi olacak ve onunla araştırmanın seyrini değiştirecek bilgiler paylaşacaktır. Artık Irmak'ın elinde Narin'le ilgili çok çarpıcı bir bilgi vardır. 

Merhamet 27 Mart Çarşamba akşamı 7. Bölümüyle Kanal D ekranlarında!

Merhamet 7. Bölüm Fragmanı


Stargundem.com