Dila Hanım 28. Bölüm Fragmanı ve Özeti

Star TV’nin iddialı yapımlarından Dila Hanım, Cuma akşamlarının vazgeçilmez dizilerinden olmayı başardı. 28. Bölümüyle ekrana gelecek olan Dila Hanım, 19 Nisan Cuma akşamı Star TV’de nefesleri kesecek.

18 Nisan 2013 Perşembe, 12:36

Dila Hanım'ın bir önceki bölümünde Dila, bebeğini Sultan yüzünden kaybettiğini öğrenmiş ve öfkeyle Hayriye ve Canip'e ağır bir ceza vermişti. Arzu'nun başı derde girerken Barazoğlu Ailesi'nin mülklerine yönelik saldırılar devam etti. Dila ise bir plan yaparak düşmanının en yakınına kadar yaklaşmasına izin verdi. Fatma, Serdar'ın evlenme teklifine verdiği cevapla herkesi şok etti. Diğer yandan Azer, Fatma'yı kazanmak için yeni yollara başvurdu. Dila, çiftliğe gelen sürpriz bir misafirin açıkladıkları karşısında beyninden vurulmuşa döndü.

19 Nisan Cuma akşamı Star TV'de nefesleri kesecek olan Dila Hanım 28. Bölümde Rıza'nın bir kızı olduğunu Melike Hanım'dan öğrenecek olan Dila, derinden sarsılacak ve Rıza ile yüzleşecektir. Canip ve Hayriye, konaktan kovulacaktır. Çaresiz bir şekilde sokakta kalan ikili sürpriz bir isimden yardım isteyecektir. Selçuk, Rıza ile Dila'nın arasının bozuk olmasından istifade edip onlara yeni bir oyun oynayacaktır. Bu oyun, kafaların daha karışmasını sağlayacaktır. Rıza, Serdar'la görüşmeye devam ettiği için kardeşi Fatma'yla sert bir dille konuşacaktır. Azer de Fatma'nın Serdar'la yakınlaşması karşısında kıskançlık krizine girecek ve tüm köprüleri yıkmayı kafaya koyacaktır. Sultan, Raşit'in çiftlikte çalışmaya başlaması üzerine iyice köşeye sıkışacaktır. Selçuk, Rıza'ya zarar vermeye devam etmek için yeni bir plan yapacak ve Selamoğlu ailesine ağır bir darbe vuracaktır. 

Nefes kesen senaryosu ile Dila Hanım 28. Bölümü ile 19 Nisan Cuma akşamı Star TV'de!


Stargundem.com