Karagül 5. Bölüm Fragmanı ve Özeti

Kısa sürede Cuma akşamlarının en çok seyredilen dizilerinden biri olmayı başaran Karagül 5. Bölümüyle 26 Nisan Cuma akşamı Fox TV ekranlarına geliyor.

25 Nisan 2013 Perşembe, 13:56

Karagül'ün bir önceki bölümünde Baran'ın ateşlediği silah, Narin'in oğlunu yaralamıştı. Şanverdi ailesi büyük bir kabusun içine sürüklenirken, Baran'ın ceza almaması için Kendal, tüm delilleri ortadan kaybetti. Baran'ın odasındaki fotoğrafı görüp etkilenen Maya, Ebru'yla yüzleşmeye karar verdi. İyileşen Ebru, çocuklarını da yanına alıp konaktan ayrıldı fakat nerede kalacağı konusunda zor duruma düştü. Narin, Fırat'a Ebru'ya yardım ettiği için hesap sordu. Ebru da Ada'nın kaybolmasıyla birlikte çılgına dönmüş ve konağa giderek Kendal'ı tehdit etmişti. Narin ise Ebru'nun bu hareketini Haber alıp beklenmedik bir adım attı.

26 Nisan Cuma akşamı FOX TV ekranlarına gelecek olan Karagül 5. Bölümde Ebru ve çocukları zorlu bir tecrübe yaşayacaktır. Sokakta kalan Ebru, çocuklarıyla birlikte Murat'ın arsasında zorlu bir gece geçirmek zorunda kalacaktır. Fırat, Ebru'nun hayatından çok etkilenecek ve geçmişinin sırlarını yavaş yavaş ortaya çıkaracaktır. Kendal, Murat'ın dosyasının henüz kapanmadığını öğrenince onu boğduğu yere gidecektir. Anca biri onu gizlice izleyecektir. Özlem, Kendal'ın Narin'e yakın davranmasını kıskanacak, bunun üzerine Narin'e eziyette bulunacaktır. Kadriye, Özlem ile Narin arasındaki savaştan etkilenecektir. Ebru, kızlarını Halfeti'de biraz daha kalmaları konusunda ikna etmeye çalışacaktır. Sürpriz bir ziyarette bulunacak olan Oğuz da olayların gidişatını değiştirecektir.

 Karagül 5. Bölümüyle 26 Nisan Cuma akşamı FOX TV'de!

Karagül 5. Bölüm Fragmanı


Stargundem.com