Muhteşem Yüzyıl 97. Bölüm Fragmanı ve Özeti

Star TV’nin en iddialı yapımı Muhteşem Yüzyıl, Çarşamba akşamlarına reyting ambargosu koymaya devam ediyor. 97. Bölümü ile Muhteşem Yüzyıl 1 Mayıs Çarşamba akşamı seyircileri Star TV ekranlarına kilitlemeye hazırlanıyor.

01 Mayıs 2013 Çarşamba, 08:50

Muhteşem Yüzyıl'ın bir önceki bölümünde Rüstem'in evlilik beyanına cesarette bulunması Hürrem'i kızdıracak ancak diğer yandan evlilik fikri aklına yattı. Süleyman, Hürrem'in hiç hoşuna gitmeyecek bir adım attı ve evlilik konusunda Şah Sultan'ın fikrini aldı. Şah Sultan, bu evliliği engelleme yolunda adım attı. Lütfi Paşa, Şah Sultan'ın kışkırtmasıyla öfkeden deliye dönmüş ve Hürrem'i şok eden bir girişimde bulundu. Mihrimah Sultan, Malkoçoğlu ile evlendirilmeyi beklerken Rüstem Paşa'yla dünya evine gireceğini öğrenince büyük bir şok yaşadı. Akdeniz'e korku salan bir korsanı alt eden Şehzade Mustafa, halkın takdirini toplamış fakat Süleyman'ın öfkesini de kazanmıştı. Diğer yandan veba hastalığı salgın halinde tüm şehre yayıldı.

1 Mayıs Çarşamba akşamı Star TV ekranlarında yayımlanacak olan Muhteşem Yüzyıl 97. Bölümde Hürrem, Lütfi Paşa'nın vezir-i azam olmasıyla divanda kaybettiği gücünü geri kazanabilmek için işe Şah Sultan ile Lütfi Paşa'nın arasını bozmakla başlayacaktır. Mihrimah'ı Rüstem'le evliliğe ikna etme çabalarına devam edecek olan Hürrem karşısında Mihrimah'ın cevabı son derece açık ve net olacaktır. Malkoçoğlu'nun peşinde koşmaya devam edecek olan Mihrimah, onun Venedikli bir kadınla birlikte olduğunu öğrenince kıskançlık krizlerine girecektir. Şehzade Mustafa'nın izinsiz bir şekilde denize açılması karşısında öfkelenecek olan Süleyman, onu Bursa'ya çağıracak ve şehzadesine büyük bir ders verecektir. Süleyman'ın Şehzade Mehmet ile olan yakınlığına şahit olacak olan Şehzade Mustafa, babasıyla arasındaki uçurumun derinleştiğinin farkına varacaktır. Lütfi Paşa ve Şah Sultan'ın kavgası Hürrem için büyük bir fırsat olacaktır. Hürrem, Malkoçoğlu'ndan vazgeçmeyen Mihrimah'a çok acı bir oyun oynayıp onu gerçeklerle yüzleştirecektir. Mihrimah Sultan bu olay üzerine şok bir karar alacaktır. 

Heyecan dolu sahneleriyle Muhteşem Yüzyıl 97. Bölümüyle 1 Mayıs Çarşamba akşamı Star TV'de!

Muhteşem Yüzyıl 97. Bölüm Fragmanı 1

Muhteşem Yüzyıl 97. Bölüm Fragmanı 2

Muhteşem Yüzyıl 97. Bölüm Fragmanı 3


 


Stargundem.com