Arka Sokaklar 285. Bölüm Fragmanı ve Özeti

Kanal D’nin başarılı ve uzun soluklu polisiye dizisi Arka Sokaklar’da tansiyon her bölümde artmaya devam ediyor. Arka Sokaklar, 3 Mayıs Cuma akşamı Kanal D ekranlarına 285. Bölümü ile gelmeye hazırlanıyor.

02 Mayıs 2013 Perşembe, 14:42


Arka Sokaklar'ın bir önceki bölümünde bir uyuşturucu şebekesi çökertilmeye çalışıldı. Bunun için de ekip, sahte bir uyuşturucu şebekesi kurdu. Ekrem ve Şemsi, uyuşturucu satıcılığı yapmaktaydı. Ancak, piyasada kendilerini gibi ne kadar uyuşturucu satıcısı varsa onları ortadan kaldırmaya da çalışmaktaydılar. İki arkadaş, hem rakiplerini öldürmüş hem de imalathanelere gidip mallarını almıştı. Yaşanan torbacı cinayetleri üzerine Mesut ve Hüsnü, bir muhbir bulup Mesut ve Hüsnü, olayı araştırmaya başladı. Rıza Baba ve ekip sahte bir uyuşturucu ekibi kurarak şebekeyi çökertmeye çalıştı. Nazike, televizyon programında kendisini gören Hakkı tarafından aranmıştı. Hüsnü, yaşananlar üzerine Nazik'eye yine ateş püskürmüştü.

3 Mayıs Cuma akşamı Kanal D ekranlarına gelecek olan Arka Sokaklar 285. Bölümde Vasıf ve Ati, Amatem'e gidip Bahar'ı ziyaret edeceklerdir. Bahar, onlarla ilgilenmezken cezaevinde Rüştü ve adamları, Candaş'ı tehdit edeceklerdir. Hemşirelerin verdiği ilaçları içmeyecek olan Bahar, bir yolunu bulup Amatem'den kaçacaktır. Bahar, torbacıların ihbarı üzerine Yasin, Bahar'ı alıp karakolun önüne bırakacaktır. Daha sonra Yasin, olanları Candaş'la paylaşacaktır. Kasaplık yapan Osman'ın at eti sattığı ortaya çıkacaktır. Yeni bir akıllı telefon alan Suat, instagram'da profil açacaktır. Yüklediği fotoğrafları beğenmediği için de Hüsnü'yü arayıp fırçalayacaktır. Suat'ın arkadaşlarıyla yemek yediği bir mekanda çektirdiği fotoğraf Hüsnü'nün bir suçluyu yakalamasına yardımcı olacaktır. 

Arka Sokaklar 285. Bölümü ile 3 Mayıs Cuma akşamı Kanal D ekranlarında seyirciyle buluşuyor.
 


Stargundem.com