Huzur Sokağı 33. Bölüm Fragmanı ve Özeti

ATV’nin tartışma yaratan dizisi Huzur Sokağı her bölümüyle seyirciler tarafından ilgiyle seyredilmeye devam ediyor. Huzur Sokağı 33. Bölümü ile 3 Mayıs Cuma akşamı ATV ekranlarına geliyor.

03 Mayıs 2013 Cuma, 15:49

Huzur Sokağı'nın bir önceki bölümünde herkes, yüzüğünü çıkarıp atan Bilal karşısında adeta şok olmuştu. En büyük şaşkınlığı ve yıkımı ise Feyza yaşamıştı. Feyza, Bilal'in yüzüğü atması karşısında allak bullak olurken Saadet, bu Haber üzerine çok mutlu oldu. Bilal de bu duruma sevinenler arasındaydı. Feyza ile Bilal'in arasındaki bağların kopmaya başlaması onları uzaktan seyreden Selim'i içten içe sevindirmişti. Emre, cinayete tanıklık ettiğini ve Bilal'in Kerim'i vurduğunu gördüğünü iddia ederek polise gitmeye karar verdi. Diğer yandan Necati ile Ülker, Bilal ve Feyza'yı bir araya getirmek için çabalamaya başladı. Fakat girişimleri bambaşka olaylara gebe oldu.

3 Mayıs Cuma akşamı ATV ekranlarına gelecek olan Huzur Sokağı 33. Bölümde Şükran'a esrarengiz bir aşk mektubu ulaşacaktır. Bilal ise Feyza'nın şirkette çalışmaya başladığı haberiyle yeniden hayal kırıklığına uğrayacaktır. Gülay ve Ayşe Sultan, Bilal'i hayal kırıklığına uğratan yalanı söyleyen Emel'e ateş püsküreceklerdir. Diğer yandan Semih, Feyza'yla ilgili yeni planlar yapmaya devam edecektir. Bilal ise Feyza'nın esrarengiz kişiler tarafından takip edildiğinin farkına varacaktır. Feyza için endişelenecek olan Bilal, onun kendisinden uzaklaşmaya başladığını da fark edecektir. Endişeleri Bilal'e önemli bir adım attıracak, ancak bu adım Feyza'nın hayatını kökten değiştirecektir. Öyle ki yaşayacağı olaydan çok etkilenecek olan Feyza, tesettüre girecek ve etrafındaki herkesi şaşkınlığa uğratacaktır.

Huzur Sokağı, 33. Bölümü ile 3 Mayıs Cuma akşamı ATV'de!

Huzur Sokağı 33. Bölüm Fragmanı; Feyza'nın Kapandığı Sahne!


Stargundem.com