Lale Devri 117. Bölüm Sezon Finali Fragmanı ve Özeti

Lale Devri 117. Bölümüyle sezon finali yapıyor! Lale Devri’nin 117. Bölümü 15 Haziran Cumartesi akşamı Fox TV’de nefesleri kesmeye hazırlanıyor.

14 Haziran 2013 Cuma, 12:05


Lale Devri'nin bir önceki bölümünde Toprak, kendisini vuran kişinin eşkaliyle ilgili herkesi şok eden bir açıklama yaptı. Çınar'sa Toprak'a çok üzüldüğü bir Haber verdi. Toprak, bebeğini kaybettiği gerçeğiyle adeta yıkıldı. Zümrüt'se Toprak'ın ifadesi üzerine yeni bir plan yaptı ve Tarık'la birlikte suçu başkasının üzerine atmak için harekete geçti. Necip, şüphesini çektiği İkbal tarafından takibe alınmış, evdeyse kötü bir sürprizle karşılaşmıştı. İkbal, Çınar'la yüzleşmiş ve onu aleyhinde birçok kanıt ortaya çıkan Necip konusunda uyarmıştı. Necip, karakolda ifade vermiş ve onun suçsuz olduğunu zanneden Çınar, alt üst olmuştu. Diğer yandan Toprak, Necip'i kurtarmak için harekete geçti.

15 Haziran Cumartesi akşamı FOX TV'de nefesleri kesmeye hazırlanan Lale Devri 117. Bölümde Toprak, kendisini vuranın Zümrüt olduğunu itiraf edince Çınar da Necip'in suçsuzluğunun ortaya çıkmasıyla rahat bir nefes alacaktır. Necip'le birlikte hakim karşısına çıkacak olan Zümrüt, Toprak'ın ifadesini geçersiz kılacak bir yol bulmaya çalışacaktır. Zümrüt'ün mahkeme sırasındaki tavrı Çınar'ı çileden çıkarırken hakim herkesi şok edecek bir karara imza atacaktır. Çınar, yeni şirketin açılışı için koştururken Zümrüt yeni bir oyunun hazırlığına da girişecektir. Zümrüt'ün yeni planından haberdar olan Toprak'sa bunu Çınar'dan gizlemeye ve kendi başına oyunu bozmaya çalışacaktır. Çınar'ın intikam arzusuyla dolu olması Toprak'ı son derece korkutacaktır. Ailesini Zümrüt'ten korumak için çare düşünen Çınar, tehlikeli bir adım atacaktır. Çınar, Zümrüt'ü öldürmek için peşine düşerken Toprak da onu engellemek için Çınar'ı yakalamaya çalışacaktır.

Lale Devri, 117. Bölümü ile 15 Haziran Cumartesi akşamı FOX TV ekranlarında!
 


Stargundem.com