20 Dakika 25. Bölüm (FİNAL)

Star TV ekranlarında fırtına gibi esen 20 Dakika, her bölümüyle seyirciyi ekrana kilitlemeye devam ediyor. 20 Dakika nefesleri kesecek 25. Bölümüyle 27 Haziran Perşembe akşamı Star TV’de!

26 Haziran 2013 Çarşamba, 11:48

20 Dakika'nın bir önceki bölümünde Melek'le birlikte Ali'nin dünyası kararmıştı. Ali, hayatla bağlarını koparınca çocuklarıyla olan ilişkisi ve işi de tehlikeye girdi. Kerim, adeta yeniden doğarken babasını alt etmeyi de ihmal etmedi. Ali'yi ortadan kaldırmak isteyen Kerim, bunun için sinsi planlarını devreye soktu. Ancak son anda yaşanan bir mucize Kerim'in planlarını suya düşürürken Ali'nin kendine gelmesini sağladı.

27 Haziran Perşembe akşamı Star TV'de yayımlanacak olan 20 Dakika 25. Bölümde yolun sonuna geliniyor, tüm hesaplar kapanıyor. Kerim'i öldürmek için yemin edecek olan Melek'in önünde, Ali'ye duyduğu aşk bir engel olarak duracaktır. Oysa Ali de Melek'ten önce Kerim'den intikam almanın peşindedir. Ardında onu öldürmek isteyen iki kişiye rağmen Kerim, son derece korkusuz bir şekilde hain planlarını yürütmeye ve korku salmaya devam edecektir. Kerim'le baş etmek Melek ve Ali'yi zorlasa da ellerinde sağlam bir koz bulunmaktadır. Son gün, istenen intikam alınacaktır.

20 Dakika nefesleri kesecek 25. Bölümüyle 27 Haziran Perşembe akşamı Star TV ekranlarında olacak.
 


Stargundem.com