Sana Bir Sır Vereceğim 2. Bölüm Özeti ve Fragmanı

Yaz ekranlarına dün akşam yeni bir dizi daha merhaba dedi. Ekranların yeni Fantastik dizisi ‘Sana Bir Sır Vereceğim’ dün akşam Fox ekranlarından seyirciye merhaba dedi.

06 Temmuz 2013 Cumartesi, 11:10

Sana Bir Sır Vereceğim 2. Bölüm Özeti ve Fragmanı

FOX TV ekranlarında dün akşam yayımlanan yeni fantastik Dizi ‘Sana Bir Sır Vereceğim' daha yayınlanmadan fragmanları ile insanlarda büyük bir merak uyandırmıştı. İlk bölümü ile de birçok insanı ekran başına kilitledi. Doğaüstü güçlere sahip bir grup insanın yaşama mücadelesini konu edinen Dizi kan bağları olmasa bile insanların hayatta paylaştıkları ile nasıl bir aile olabileceklerini gösterdi.

Düşünce gücüyle nesneleri hareket ettirebilen Gürcan, zihin okuyan Zeynep, görünmez olma özelliği olan Tilki ve parmaklarından elektrik üreten Aylin'in hem eğlenceli hem de heyecan ve sırlarla dolu macerası izleyenlere keyifli dakikalar yaşattı.

FOX TV'de yayımlanan ‘Sana Bir Sır Vereceğim' dizisinin özeti şu şekilde: "Fırtınalı bir gecede kâbusla uyanan Sevgi'nin ( Esra Ronabar) gözlerinin önünde kızı kaçırılıyor. Ne olduğunu anlayamayan Anne'nin  yardım aldığı polisler de genç kadının umutlarını yitirmesine neden oluyor. Tuhaf bir şekilde tanıştığı Kemal'in, kızıyla ilgili söyledikleri Sevgi'nin hayatını nasıl değiştirecek? Mehmet'in(Murat Han), oğlu Gürcan (Metehan Sezer)  ile arkadaşları arasındaki farkı görmesi olayları bambaşka bir yöne doğru götürecek. Hayatta kalmak ve sırlarını saklamak için bir arada oldukları bu evde bir aile tablosu çizmek zorunda olan karakterlerimiz hem peşlerindeki kötülerle hem de meraklı komşularıyla heyecanlı bir serüven içinde buluyorlar kendilerini."

Dün akşam Fox ekranlarından seyircilere merhaba diyen Sana Bir Sır Vereceğim 2. Bölümü ile 12 Temmuz Cuma akşamı Fox ekranlarında olacak.


Stargundem.com