Güneşi Beklerken 3. Bölüm Özeti ve Fragmanı

Dün akşam yayımlanan 2. Bölümünde izleyenleri büyük bir merakta bırakan ‘Güneşi Beklerken’ 16 Temmuz Salı akşamı 3. Bölümü ile Kanal D ekranlarında olacak.

10 Temmuz 2013 Çarşamba, 10:10

Güneşi Beklerken 3. Bölüm Özeti ve Fragmanı

İlk bölümde yaşadıkları maddi sıkıntılar yüzünden İstanbul'a yerleşen Demet ve kızı Zeynep İstanbul'a geldikleri günden itibaren farklı sürprizler ile karşılaşmışlardı. Okulun Şehzadesi Kerem ile ters düşen Zeynep'i bu bölümde çok kötü bir sürpriz bekliyor. Demet ise her ne kadar Cihan ile karşılaşmamaya özen gösterse de bu bölümde artık yolları kesişiyor. İşte Güneşi Beklerken dizisinin heyecan dolu 2. Bölüm özeti:

Güneşi Beklerken 41. bölüm full izle

"Kerem'i ve arabasını boya içinde bırakan Zeynep, kısa süreli bir zafer kazandı. Genç kızın özür dilemek yerine kendisine kafa tutup bir de karşılık vermesi Kerem'in iyice çıldırmasına neden oldu. Fakat bu kez Kerem ona unutamayacağı bir ders vermeye kararlı. Kerem'in gözüne girmek isteyen Melis de, ona gönüllü yardımcı oldu.

 

Demet'in dikişteki yeteneğini takdir eden Tülin, Melda'dan özellikle onu ister. Bu isteğe itiraz edemeyen Demet, Tülin'in galada giyeceği elbisenin provası için onun evine gitmek zorunda kaldı. Bu onu hiç beklemediği bir durumla karşı karşıya getirdi.

Birden bire Melis'in kendisine iyi davranmasına şaşıran Zeynep, ilk önce onun samimiyetine inanmaz. Ancak Kerem'in tayfası tarafından ablukaya alınır. Üstelik aralarında Kerem'in elinden kurtardığı Sedat da vardır. Zeynep'in yardımına Melis yetişti. Bütün bunların bir plan olduğunun farkına bile varmadı Zeynep. Barış'ın da, Melis'in aslında iyi bir kız olduğunu savunması Zeynep'in Melis'e bir şans vermesine neden oldu. Kerem ile Zeynep arasındaki çekişmeyi fark eden Cihan Hoca, bu konuya müdahale ederek, Kerem'i kenara çeker ve hiç alışık olmadığı bir şekilde onu uyarır.

Okulda oldukça zor zamanlar geçiren Zeynep her fırsatta onu zor durumdan kurtaran Barış'a karşı itiraf edemese de bir şeyler hissetmeye başladı. Melis ile arkadaşlığı ilerleten Zeynep ona güvenip kendi ile ilgili her şeyi anlattı. Okul çıkışı Melis ile Lunapark'a giden ve annesine akşam onlarda kalacağını söyleyen Zeynep, karşısında Kerem ve ekibini göründüğünde artık çok geçti. Kapalı alan korkusu olan Zeynep'i bağlayıp korku tüneline kapatan Kerem, bu kez fazla ileri gitti. İkili arasındaki bu inatlaşma Zeynep'i hiç hesapta olmayan bir felaketle karşı karşıya bıraktı. Alevler içindeki korku tünelinde kurtarılmayı bekleyen Zeynep'in yardım çığlıkları karanlıkta kayboldu."

Güneşi Beklerken' dizisinin merakla beklenen 3. Bölümü 16 Temmuz Salı akşamı Kanal D'de.


Stargundem.com