Haftanın En Çok İzlenen Dizisi Güneşi Beklerken

Geçtiğimiz hafta birçok dizi Bayram nedeni ile büyük bir düşüş yaşamış olsa da haftanın en çok izlenen dizisi ‘Güneşi Beklerken’ oldu.

Kayıt Tarihi: 13 Ağustos 2013 Salı, 15:17 || Son güncelleme: 13 Ağustos 2013 Salı, 15:20

Haftanın En Çok İzlenen Dizisi Güneşi Beklerken

Kanal D'nin yaz dizisi Güneşi Beklerken bayramdan etkilenmedi ve oranlarını her iki gurupta da artırmayı başardı. Haftanın en çok izlenen dizisi olarak birinci sıraya yerleşen Güneşi Beklerken'in yeni sezonda nasıl bir gidişat sergileyeceği şimdiden büyük merak konusu.

Bayram'dan etkilenen bir Dizi olsa da Doksanlar totalde 3. A/B'de 2. Sırada yer alarak Güneşi Beklerken'i takip etti. İzlenme oranlarında küçük çaplı bir düşüş yaşansa da bayramdan sonra dizinin her zamanki grafiğini yakalaması bekleniyor.

Benim Hala Umudum Var'da Bayram nedeni ile düşüş yaşasa da Totalde 2. A/B'de 4. Oldu ve haftayı iyi bir şekilde tamamladı. Pis Yedili büyük bir izlenme oranı kaybetse de Totalde 4. A/B'de 6. Sırada yer alarak haftayı tamamladı.

Bayramdan en çok etkilenen Dizi ise Aldırma Gönül oldu. Bayram nedeni ile izlenme oranlarında büyük oranda düşüş yaşanan dizi her iki alanda da sonuncu olarak haftayı kötü tamamladı.


Stargundem.com

Haber Yorumunuz Nedir?okuduğunuz haber ile ilgili yorumlarınızı lütfen yazınız

269882
Üye olmayan okurlarımızın yorumları "Misafir" kullanıcı adıyla yayınlanmaktadır.

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!