Med Cezir Dizisi Özeti ve Fragmanı

Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya’nın başrollerini paylaştığı ve yeni sezonda yayımlanması beklenen yeni dizi Med Cezir’in tanıtım fragmanı yayımlandı.

23 Ağustos 2013 Cuma, 14:31

Med Cezir Dizisi Özeti ve Fragmanı

Eylül ayında yeni sezonun başlaması ile birlikte Star TV ekranlarından seyirci ile buluşacak olan yeni Dizi Med Cezir'in çekimleri ağustos ayında başlamıştı ve geçtiğimiz günlerde dizinin ilk tanıtım fragmanı yayımlandı.

Adını Feriha Koydum dizisi ile büyük bir ün yakalayan yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy ve Lale Devri dizisinin güzel oyuncusu Serenay Sarıkaya'yı birleştiren Dizi Med Cezir son dönemlerde çok popüler olan yabancı dizi uyarlaması.

Orijinal senaryo bulmakta oldukça zorlanan yapımcılar çareyi ya yabancı dizi uyarlamalarında ya da kitap uyarlamalarında buluyorlar. Son dönemlerde eski Türk filmlerinin dizi haline getirilmesi de oldukça popüler.

Çağatay Ulusoy ve Sereney Sarıkaya'yı birleştiren dizinin adının ne olacağına uzun bir süre karar verilememiş ve en sonunda Med Cezir olarak belirlenmişti. Çekimleri Ağustos ayı içerisinde başlayan ve geçtiğimiz günlerde ilk fragmanı yayımlanan Med Cezir, bir Amerikan dizisi olan The O.C'den uyarlanmış.

Star TV'de eylül ayından itibaren yayımlanmaya başlayacak olan dizinin tanıtımı ise şu şekilde;

'O gün, sakin hayatımıza bir bomba düştü… Ve o günden sonra hiçbir şey eskisi gibi olmadı…'

Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya'nın rol aldığı Ay Yapım'ın iddialı dizisi med cezir yakında Star TV'de ekranlara gelecek.

Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya ile birlikte 'med cezir' de yer alan diğer isimler; Barış Falay, Mine Tugay, Şebnem Dönmez, Hazar Ergüçlü, Taner Ölmez, Murat Aygen ve Can Gürzap.

Senaryosunu reyting rekorları kıran dizilerin yaratıcıları Ece Yörenç ve Melek Gençoğlu'nun kaleme aldığı 'med cezir'in yönetmen koltuğunda Ali Bilgin oturuyor.

Merakla beklenen 'med cezir', yeni sezonda hayatlarımıza çarpıcı bir giriş yapmaya hazırlanıyor. 'med cezir' yakında Star'da!


Stargundem.com